26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Ogólnopolski Zjazd MIEE

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu kilka lat temu zagościł na dobre w gronie Microsoft Showcase Schools. To specjalny program stwarzający okazję do nawiązania współpracy z firmą Microsoft i podobnie myślącymi liderami szkół na całym świecie w celu pogłębienia i rozszerzenia transformacji edukacji. Showcase Schools tworzą skoncentrowane na uczniu, wciągające i integracyjne doświadczenia, które inspirują uczenie się przez całe życie, stymulując rozwój podstawowych umiejętności gotowych na przyszłość, dzięki czemu uczniowie mogą osiągnąć więcej.

Dzięki właśnie tej współpracy grupa naszych MIEE mogła uczestniczyć w niezwykle inspirującym wydarzeniu jakim był Ogólnopolski Zjazd MIEE, który miał miejsce 7 października 2022 w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie. Można tam było m. in. wziąć udział w super inspirujących wykładach, pokazach i warsztatach. Wszystko to odbywało się w bardzo miłej atmosferze, którą zapewnili uczestnikom organizatorzy. Z pewnością wiele poruszonych tematów znajdzie swoją kontynuację w pracy edukacyjnej MIEE z Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Być może część ich działań będzie można zobaczyć już podczas konferencji, którą nasza szkoła organizuje w dniach 18-20 listopada 2022 roku.

Więcej na temat konferencji: Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej (konferencja.radom.pl)

O programie Microsoft Showcase School: Microsoft Showcase Schools: Digital Schools | Microsoft Education

ZST Radom MIEE 2022

Skip to content