21 lecie SzOK

Dwadzieścia jeden lat temu z inicjatywy Małgorzaty Pączek i Tomasza Magnowskiego,

Trochę na bazie metody harcerskiej, trochę z potrzeby proaktywnego wychowywania młodzieży
w Zespole Szkół Technicznych powstał Szkolny Klub Aktywizacji zawodowej, a z niego Szkolny Ośrodek Kariery.

Spotkania doradcze, promocja szkoły, szkolenia i kursy oraz imprezy cykliczne (Wystawa Interaktywna MÓZG oraz Targi Szkół Wyższych) znaczyły działaniami te wszystkie lata.

I ci najważniejsi – uczniowie, dzisiaj absolwenci ZST. To oni świadczą o tej idei.

Dziękujemy, że uczestniczyliście z nami z tych działaniach. A jak się coś przydało Wam z tego w życiu – o to chodziło.

Prawie 30 absolwentów 2 września obchodziło z nami to święto. Dwunastogodzinny spontaniczny event? Dlaczego nie – trudniejsze rzeczy się robiło.

Co dalej – tą historię będą pisali kolejni uczniowie.