26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dni Otwarte ZST Radom

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniach 23-24 kwietnia 2022 roku gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów szkól podstawowych. Okazją były dni otwarte Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Odwiedzający nas chłopcy i dziewczęta mieli możliwość zapoznania się ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami, poznania oferty edukacyjnej, spotkania z kadrą pedagogiczną oraz zaznajomienia z topologią budynku. W czasie dwóch dni zaprezentowaliśmy część pomysłów na realizowane przez nas różne aktywności w czasie całego procesu edukacyjnego. W naszych działaniach nie zabrakło również wspierających nas firm branży mechanicznej, np. Radmot czy Stanmar, które wspólnie z nami zachęcały do wyboru Zespołu Szkół Technicznych. Podczas spotkań można było rozwiać swoje wątpliwości związane z nadchodzącym wyborem szkoły ponadpodstawowej, spróbować swoich sił podczas wielu ciekawych eksperymentów, pochwalić się swoimi umiejętnościami – nie tylko umysłowymi, ale również i fizycznymi. Każdy zwiedzający naszą szkołę, a było ich blisko 300, miał możliwość zdobyć upominek niespodziankę. W czasie dwóch pełnych wrażeń dni nie zabrakło również rodziców, którzy poszukiwali najlepszej ścieżki kariery dla swoich pociech. W naszych działaniach wspierała nas duża grupa młodzieży Zespołu Szkół Technicznych, która między innymi opowiadała gościom o naszej szkole oraz oprowadzała odwiedzających nas miejmy nadzieję przyszłych naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i oczywiście zapraszamy do wybierania naszej szkoły jako najlepszej ścieżki kariery.

MAPKA

Dni Otwarte ZST Radom - RadMot

Skip to content