26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

We’re a Microsoft Showcase School – wyniki konkursu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy o Zespole Szkół Technicznych w Radomiu i naszej współpracy z firmą Microsoft. Krótki test, który należało rozwiązać pokazał, że spora grupa naszych uczniów interesuje się życiem szkoły i chętnie bierze udział w konkursach. To dla nas doskonały znak, że wciąż wielu z naszych wychowanków identyfikuje się z działaniami szkolnymi i nie jest im obojętne co wspólnie robimy. Zwycięzcami konkursu są:

  1. miejsce:         Szymański Rafał          klasa 1A
  2. miejsce:         Rzeszot Mariola           klasa 3Ng
  3. miejsce:         Habura Kacper             klasa 3C

Gratulujemy refleksu i wiedzy. Informacja o nagrodach niespodziankach wysłana zostanie drogą elektroniczną do zwycięzców.

Zespół MIEE przy ZST Radom.

ZST ShowCase School

Skip to content