26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Kolejny finalista …

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Kopyt z klasy 3H uczestniczył w tegorocznej edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok A- Innowacje Techniczne. W kategorii R -pomysł techniczny 2021 zdobył tytuł FINALISTY OLIMPIADY za pracę pod tytułem: ,, Podkład technologiczny z rdzeniem drewniano- stalowym oraz pokryciem poliuretanowym.” Praca stanowi opracowanie na temat nowatorskiego przebiegu produkcji wyrobów betonowych w oparciu o zaprojektowane przez Kubę podkłady, które poprawiają jakość wyrobu, zapewniają większą wydajność procesu oraz są ekologiczne. Opiekunem Finalisty była mgr inż. Małgorzata Michalczyk.
Warto również zaznaczyć, że zgodnie z informacją podaną przez Komitet Główny Olimpiady poziom tegorocznego Finału był bardzo wysoki.
Gratulujemy Jakubowi i życzymy następnych innowacyjnych pomysłów.

Skip to content