26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

W całej Polsce korzystają z naszych doświadczeń…

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu od lat uczestniczy w programie Microsoft Showcase Schools (MSS). Przynosi to wymierne korzyści wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i administracji. dzięki programowi MSS mamy dostęp do ogromnych zasobów szkoleniowych online udostępnianych przez firmę Microsoft oraz wsparcia wspaniałych edukatorów. Wykorzystujemy poznane technologie wdrażając je na co dzień w czasie zajęć, wcześniej stacjonarnie, a teraz online. Przez cały czas zbieramy doświadczenia i staramy się nadążać za pędzącą i nieustannie zmieniającą się technologią. Zauważają to inni i chcą czerpać z bazy naszej wiedzy i umiejętności. A my chętnie dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Jakie spostrzeżenia w aktualnej sytuacji edukacyjnej? Poczytaj w Portalu Oświatowym.

Skip to content