Konkurs wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym – etap szkolny

16 listopada 2020 by Marek.Skrok

W dniu 10 listopada 2020 roku przeprowadzono etap szkolny VI edycji Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym. Brali w nim udział uczniowie klas drugich i trzecich technikum. Zwyciężył Dominik Szablicki z klasy 3C drugie miejsce zajął Dawid Stencelewicz z klasy 2E, trzecie miejsce zajęły Amelia Pikiewicz i Olga Ślifirczyk z klasy 2A. Konkurs przeprowadzono zdalnie za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Uczniowie rozwiązywali test w aplikacji Forms.  Laureaci etapu szkolnego będą reprezentować naszą szkołę w na etapie międzyszkolnym konkursu. Odbędzie się on 13 lutego 2021 roku, w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Organizatorami konkursu są nauczyciele historii z naszej szkoły. Zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy i życzymy sukcesów finale międzyszkolnym.

W imieniu organizatorów: Paweł Wolski

Partnerzy szkoły