26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Podsumowanie zbiórki dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Szanowni Państwo, Droga Młodzieży,

Jesteście wspaniali!!!
Zbiórkę dla bezdomnych zwierząt planowaliśmy zakończyć 10 stycznia, ale akcja nabrała takiego rozpędu, że postanowiliśmy ją nieco przedłużyć, aby zwierzaków nie pozbawiać darów, które naprawdę bardzo hojnie i serdecznym zaangażowaniem przekazywali wszyscy Nauczyciele i Uczniowie. W ten oto sposób członkowie naszej społeczności szkolnej pokazali, że wszyscy jak jeden mąż są prawdziwymi psiarzami i kociarzami o wielkich sercach. W puszce, do której zbieraliśmy datki, uskładała się całkiem pokaźna suma 831 złotych i 15 groszy. Zakupiliśmy za tę kwotę ponad 100 kilogramów (!) specjalistycznej karmy, o którą prosili pracownicy schroniska zwłaszcza z myślą o zwierzętach mających szczególne potrzeby żywieniowe z racji wieku lub schorzeń. Uzbieraliśmy też sporo garnków i misek, a także koców, kołder i chodniczków, tak bardzo potrzebnych zwierzakom, zwłaszcza w chłodnej porze roku. Świetnie, że uczniowie klas 2e i 1tg zadbali, by zaopatrzyć zwierzęta w przeciwpchelne obroże oraz środki chemiczne. Ulga murowana! Całą tę górkę dobra 31 stycznia, przy udziale Maćka Małka, Bartka Wójcika i Mateusza Brzezińskiego z klasy 4m, odwieźliśmy do schroniska. Mruczenie kotów, donośne szczekanie i merdanie psich ogonów to z całą pewnością wyrazy podziękowania, które niniejszym z wielką przyjemnością Państwu i Uczniom przekazujemy.
Marta Kitowska i Ania Michalczyk

Skip to content