26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Szkolny Klub Informatyczno-Programistyczny SKIP

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zapraszamy do nowo powstałego Szkolnego Klubu Informatyczno-Programistycznego SKIP w naszej szkole. W ramach klubowych spotkań: – Uczymy się dobrych nawyków które przydadzą nam się w przyszłej pracy w firmach zatrudnających programistów. – Prowadzimy własne kursy najpopularniejszych języków programowania i środowisk które są wymagane w pracy programisty. – Bierzemy udział w konkursach programistycznych. – Realizujemy REALNE projekty dla REALNYCH pracodawców które pojawią się w CV wszystkich członków naszego klubu. Już dziś zadbaj o CV które zaskoczy pracodawcę twoim doświadczeniem! Po więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail Dominik.Szpilski@zst.radom.pl

Skip to content