26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mural w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

19.09.2017 w ZST powstał mural poświęcony patronowi naszej szkoły Tadeuszowi Kościuszce. Został on stworzony techniką przecierki połączonej ze stencilem. Umiejscowiony jest w głównym ciągu komunikacyjnym placówki – obok szatni. Autorem projektu jest nauczyciel naszej szkoły Mariusz Utkowski on również jest jego twórcą. W pracy wspomagali go uczniowie naszej szkoły:  Ruszkowski Antoni 2W,  Zawisza Dominik 2W,  Woźniak Przemysław 2W,  Ruszkowski Krzysztof 3A,  Targowski Piotr 3C oraz nauczyciel Łukasz Gierek.

Mural powstał z okazji obchodów 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki. Projekt zostanie zaprezentowany na konkursie z okazji zlotu szkól noszących imię Tadeusza Kościuszki który odbędzie się w dniach 12-15 października 2017 roku w Krakowie.

 

Skip to content