26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uczniowie ZST na targach Hannover Messe

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniach 23-25 .04. 2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z grupą studentów z wydziału mechanicznego UTH uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle – Hannover Messe 2017.

HANNOVER MESSE to najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu. Na Targach wystawia się ponad 6500 przedsiębiorstw, odbywa się ponad 1700 paneli tematycznych i dyskusji, zawieranych jest ponad 5600 kontaktów biznesowych.

Polska w tym roku była strategicznym partnerem Targów Hannover Messe 2017.

W ramach tej imprezy odbywały się targi specjalistyczne:

* Industrial Automation – Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji

* Digital Factory – Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne

* Energy – Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii

* Industrial Supply – Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych

* Research & Technology – Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii.

Sponsorami i organizatorami wyjazdu były radomskie firmy przemysłu metalowego: PMP, GGG oraz RADMOT. Przedsiębiorcy zapewnili także uczestnikom wycieczki udział w programie ,,Tec 2You”, zwiedzanie Muzeum fabryki Volkswagena ,,Autostart” oraz Phaeno- Muzeum Techniki w Wolfsburgu.

 

Skip to content