26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe dla gimnazjalistów „Ruch muzyka zabawa”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Mamy za sobą kolejne spotkanie z technologią w ramach zajęć dodatkowych dla gimnazjalistów. W dniu 11 marca 2017 roku mieliśmy możliwość poznać kolejne „tajemnice” informatyczne. Odwiedzający nas młodzi goście bawili się w programowanie urządzeń, składali swoje wymarzone zestawy komputerowe, poznawali tajemnice konfiguracji sieci oraz bawili się w modyfikację rzeczywistości. Po raz kolejny widać było, że sprawia im to przyjemność i chętnie poświęcają wolny czas na poszerzanie swoich horyzontów. Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś na udział w zajęciach to pisz do organizatorów, może znajdzie się jeszcze wolne miejsce na wymarzone zajęcia. A na zachętę króciutki reportaż filmowy z ostatniego spotkania w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.
 
A tak zajęcia wyglądały okiem kamery
 
Skip to content