26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA DODATKOWE DLA GIMNAZJALISTÓW

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na zajęcia dodatkowe z informatyki:

1. Ruch, muzyka czy zabawa?

2. „Wehikuł czasu”

3. Granie czy programowanie?

4. Komputer w sieci.

Data: Każda sobota w semestrze letnim 2016/2017 począwszy od 4 marca 2017

Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

ul. Limanowskiego 26/60 Prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego od 6.02.2017 roku celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany również na stronie szkoły: http://www.zst-radom.edu.pl.

Przy rejestracji można wybierać dwa zajęcia, ponieważ blok pierwszy (zajęcia 1 i 2) będzie rozpoczynał się o godzinie 8.30, a blok drugi (zajęcia 3 i 4) będzie rozpoczynał się o godzinie 10.00. W przypadku, kiedy zostaną wybrane tylko jedne zajęcia, proszę z drugiego panelu wybrać opcję NIE WYBIERAM. Jeżeli którychkolwiek zajęć już nie ma w formularzu rejestracyjnym, oznacza, że lista miejsc została wyczerpana.

Szczegółowe informacje u organizatora: Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

 

 

Skip to content