26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe z informatyki dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na zajęcia dodatkowe z informatyki:

1. Ruch, muzyka czy zabawa? – Jak sprawić, aby urządzenie poddało się naszej woli? Jak je zmusić do wykonywania naszych poleceń? Jak się porozumieć z maszyną? Jak jej przekazać część naszej wiedzy? Jak namówić ją do współpracy? Właśnie tego możesz dowiedzieć się naszych spotkaniach z technologią.

2. „Wehikuł czasu” – Na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Może masz zdjęcia, którym czegoś brakuje? Albo mają za dużo informacji? Jak zmienić ich wygląd? U nas poznasz tajniki retuszu fotografii. Z przygotowanych prac wykorzystując język html oraz css stworzysz interaktywną galerię internetową.

3. Granie czy programowanie? – Zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania aplikacji i gier komputerowych. Dzięki nim dowiesz się jak zaprojektować własną aplikację na urządzenia mobilne na Windowsie, Androidzie, iOS czy Linuxie. To również okazja do zabawy i nauki kodowania w Pythonie, TouchDevelop czy AppInventor.

4. Komputer w sieci. – Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu? Jego najczęstsze usterki? Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieć bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia, a może Twój problem jest jeszcze inny. Te i podobne zagadnienia pokażemy na naszych zajęciach, odpowiemy na wasze pytania i pokażemy jak to wszystko funkcjonuje.

Data: Każda sobota w semestrze letnim 2016/2017 począwszy od 4 marca 2017

Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego od 6.02.2017 roku na stronie szkoły (http://www.zst-radom.edu.pl) celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany również na stronie szkoły: http://www.zst-radom.edu.pl.

Szczegółowe informacje u organizatora: Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content