26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wigilia na Deptaku

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W tym roku, jak i w ubiegłym, Samorząd Uczniowski postanowił reprezentować naszą szkołę w konkursie, organizowanym przez Prezydenta Miasta Radomia, na najładniej ubraną choinkę w ramach akcji „Wigilia na Deptaku”. Każda z klas miała swój mały udział w tym przedsięwzięciu, jako, że choinkę udekorowaliśmy bombkami stworzonymi właśnie przez uczniów naszej szkoły i choć tym razem niestety nie udało nam się zdobyć żadnej nagrody, pamiętajmy, że w tym czasie najbardziej liczy się świąteczna atmosfera, a tej nam nie brakowało!

Radosnych, zdrowych
i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia

oraz

Szczęśliwego Nowego Roku

życzy Samorząd Uczniowski ZST!!!

Galeria

Skip to content