26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

II Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w grę FIFA na konsoli XBOX

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ogromnej rzeszy sympatyków sportu organizuje w dniu 4 czerwca 2016 roku mistrzostwa szkół gimnazjalnych FIFA 2016. Będzie to już druga edycja tego konkursu, którego celem jest popularyzowanie wśród młodzieży postaw pro społecznych, rozwijanie dobrych cech życia w grupie, wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz krzewienie współzawodnictwa.
Jeżeli jesteś gimnazjalistą z Radomia lub uczęszczasz do szkoły gimnazjalnej położonej niedaleko Radomia, to jest to informacja właśnie dla Ciebie. Uważasz, że potrafisz biegle obsługiwać konsole XBOX oraz doskonale wykorzystywać atuty światowych drużyn piłkarskich? Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i sprawdzić czy dasz radę pokonać swoich rówieśników? Czujesz, że możesz wykorzystać swoje zdolności obsługi konsoli do zdobycia tytułu mistrza szkół gimnazjalnych w FIFA 2016? Masz ochotę sympatycznie, wśród grona rówieśników spędzić sobotnie przedpołudnie? Skorzystaj z okazji i zgłoś się w celu wzięcia udziału w mistrzostwach.
Regulamin oraz zasady udziału  w naszej imprezie znajdziesz pod adresem http://zst-radom.edu.pl  oraz na naszym facebook’u. Kartę zgłoszenia należy wypełnić i wydrukować, a następnie dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu na ul. Limanowskiego 26/30 najpóźniej do dnia 1 czerwca 2016 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona (max 64 uczestników).
Skip to content