26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zespół Szkół Technicznych z Certyfikatem Insta.ling

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Od września uczniowie naszej szkoły mają szansę korzystać z bardzo prostej aplikacji „Insta.Ling”. Jest to rodzaj szybkiej i efektywnej nauki słówek przez Internet. Na stronie opisującej „Insta.Ling” uczniowie dowiadują się, że „Podstawowym założeniem Programu jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w ciekawej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.” Regularne używanie Ista.lingu zaowocowało nie tylko wzbogaceniem słownictwa naszych uczniów ale również zdobyciem certyfikatu jakości kształcenia języków.

Certyfikat

Certyfikat

Skip to content