26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Europejski Dzień Języków Obcych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dnia 29 września 2015 r. po raz dziesiąty Komisja Języków Obcych zorganizowała imprezę szkolną poświęconą obchodom Europejskiego Dnia Języków Obcych. Tego dnia, młodzież zaprezentowała swoją wiedzę na temat historii i kultury krajów charakterystycznych dla obszaru języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Program został wzbogacony prezentacjami multimedialnymi i quizami przygotowanymi przez nauczycieli, którzy uczestniczyli w szkoleniach w ramach projektów przygotowanych przez Erasmus+.

Uczniowie obejrzeli film o Malcie, jednym z najmniejszych krajów w którym mówi się po angielsku oraz obejrzeli znane atrakcje z których słynie Londyn, aby następnie rozwiązać quiz. Uroczystość została zakończona konkursem na najlepszy plakat tematyczny.

Galeria

Skip to content