Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. partnerem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Radomiu!

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. i klub RLTL ZTE Radom podpisały umowę o współpracy na rok szkolny 2015/2016. Radomska firma będzie wspierać młodych i utalentowanych lekkoatletów uczących się w klasach sportowych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. to prężnie rozwijająca się radomska firma. Oferuje ona wyroby i systemy sterowania ruchem dla sektora kolejowego. Jednocześnie firma od wielu lat wspiera i promuje aktywność fizyczną swoich pracowników oraz dba o rozwój sportowy utalentowanej młodzieży. Dzięki finansowemu wsparciu firmy Zakłady Automatyki Kombud S.A. nasi lekkoatleci biorą udział w zawodach sportowych. Młodzi sportowcy uzyskują doskonałe wyniki na zawodach krajowych i zagranicznych. Rokrocznie nasi wychowankowie zdobywają kilkanaście medali w imprezach krajowych o randze Mistrzostw Polski. W naszych szeregach mamy rekordzistów Polski i kilku reprezentantów kraju. Dzięki owocnej współpracy pomiędzy klubem, a firmą liczymy na jeszcze więcej sukcesów na bieżniach lekkoatletycznych.