26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Nasi uczniowie na dniach otwartych elektrociepłowni Siekierki

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Wirtualna rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzona, relaksacja i prezentacja drona prezentowali 19 września w Warszawie uczniowie naszej szkoły na Dniach Otwartych Elektrociepłowni Siekierki. Naszą Wystawę zwiedziło ponad 300 osób. W przygotowaniach do tej prezentacji uczestniczyli Arkadiusz Frąk, Daria Skrok, Kinga Ryszewska, Adam Siek, Dariusz Rodo, Anna Gutkowska, Kacper Gajewski i Kacper Czubiński. Wspierał nas student Politechniki Wrocławskiej, absolwent naszej szkoły Jarosław Rzeszot. Dzień wcześniej uczniowie przygotowywali prezentacje. Nie zabrakło jednak i dodatków specjalnych. Cała grupa uczestniczyła w popołudniowych atrakcjach. Spacer po Łazienkach Królewskich, uczestnictwo w grach typu „escape room” w  Quest Hunt („Pogoń za bałym królikiem” w 45 minut i „Odyseya Kosmiczna” w 59 minut), polegających na rozwiązywaniu zagadek w ciągu godziny, które prowadzą do otwarcia drzwi wyjściowych, spotkanie „mnichów ognia”, spacer po Nowym Świecie i Starym Mieście, a na finał jazda warszawskim metrem. CO za rok – zobaczymy.”

 Galeria jest pod adresem: http://1drv.ms/1iJD7il

Skip to content