26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

I mistrzostwa ZST w Fifa 15 -relacja

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

I MISTRZOSTWA SZKOŁY W FIFA

Dzień 9 maja 2015 roku uczciliśmy organizując w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu eliminacje do I Mistrzostw Radomia FIFA 2015. Rejestracja uczestników, uczniów naszej szkoły, rozpoczęła się o godzinie 8:30. Zgłosiło się 23 sympatyków tej jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Rozgrywki wystartowały o godzinie 9:00. Emocje rozpoczęły się losowaniem przeciwników.

Po zapoznaniu się z siatką rozgrywek zawodnicy przystąpili do rozgrywania pojedynków. Całość odbywała się na sali gimnastycznej albowiem wykorzystywaliśmy najnowsze technologie, czyli urządzenia X-Box. Dzięki temu rozwiązaniu mogliśmy jednocześnie rozgrywać 6 pojedynków. Po przejściu rundy pierwszej zwycięzcy przystąpili do kolejnych pojedynków.

W efekcie rozgrywania kolejnych spotkań wyłoniliśmy mistrza Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Został nim Sebastian Zygmunt. Gratulujemy.

Kolejne zaszczytne miejsca zdobyli Krzysztof Białecki oraz Adrian Tomala. Każdy uczestnik otrzymał dyplom gratulacyjny, a pierwsza trójka został dodatkowo uhonorowana pucharami. Mistrz Zespołu Szkół Technicznych został automatycznie reprezentantem naszej szkoły na Wielki Finał Mistrzostw Radomia FIFA 2015. Będzie on reprezentował naszą szkołę w pojedynkach z uczniami z innych szkół ponadgimnazjalnych z Radomia. Już teraz życzymy mu powodzenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z Mistrzostwami na stronie Zespołu Szkół Technicznych oraz na szkolnym profilu FB.

Zapraszamy chętnych do odwiedzenia galerii zdjęć pokazujących to wydarzenie.

Skip to content