26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gratulujemy !!!! – Dyrektor Artur Rudnicki jednym z 13 sędziów na świecie konkursu Microsoft Educator Expert

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

13 sędziów z całego świata będzie oceniało 1 maja 2015 roku w Redmond, niedaleko Seattle uczestników konkursu Microsoft Educator Expert. Wśród ekspertów z Portugalii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Austrii, Belgii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Litwy i Bułgarii jest przedstawiciel z Polski. To radomianin – Artur Rudnicki.

Spośród ośmiuset nauczycieli ze stu krajów tylko dziesięciu w Polsce ma tytuł najbardziej innowacyjnego nauczyciela na świecie (Microsoft Innovative Educator Expert – MIE Expert). Globalny program Microsoft In Education to inicjatywa skierowana do nauczycieli wszystkich przedmiotów we wszystkich typach szkół, zaś jego celem jest nie tylko wyróżnianie, ale wspieranie w rozwoju nagrodzonych. Mogą liczyć na nieodpłatne szkolenia, zapewnienie udziału w konferencjach czy pomoc w nawiązywaniu kontaktów w kraju i zagranicą. Nauczyciele mogą korzystać z portalu Microsoft Educator Network, który udostępnia m. in. materiały dydaktyczne, scenariusze lekcyjne, dobre praktyki, bezpłatne narzędzia informatyczne czy kursy e-learningowe.
Firma Microsoft w ramach realizacji międzynarodowego programu Microsoft In Education wytypowała na całym świecie uczestników konkursu (Microsoft Educator Expert), którzy zmierzą się ze sobą już 1 maja 2015 w Redmond w Stanach Zjednoczonych. Powołane jury liczy 13 ekspertów, wśród nich jest radomianin Artur Rudnicki, który posiada specjalne wyróżnienie mentorskie – „Microsoft Innovative Educator Expert Fellow”. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu, w szkole posiadającej tytuł „Szkoły mentorskiej Microsoft”.

Skip to content