Dzień przedsiębiorczości

25 marca uczniowie naszej szkoły po raz jedenasty uczestniczyli w „Dniu Przedsiębiorczości”.

Dzień Przedsiębiorczości jest programem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

W tym roku uczniowie obserwowali m.in. pracę policjanta, strażaka, informatyka, ratownika medycznego, ciepłownika, dziennikarza .

Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość odbycia kilkugodzinnych praktyk w miejscu pracy, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, a także zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Uczniowie naszej szkoły w ramach programu „Dzień Przedsiębiorczości” zostali przyjęci przez następujące firmy i instytucje: Komendę Miejską Policji w Radomiu, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, Centrum Przetwarzania Danych w Radomiu, „MicroComp”, Neto-sferę”, „Gazetę Wyborczą”, Radomską Stację Pogotowia Ratunkowego, „TOMAR II”, Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A., Radomską Fabrykę Farb i Lakierów RAFIL S.A.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.