26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Tydzień zawodowca. Dni otwarte szkoły

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Chcesz poznać tajniki zawodu informatyka, elektryka, mechanika, mechatronika, energetyka ?

Chcesz porozmawiać ze specjalistami z tych dziedzin, dowiedzieć się o możliwości rozwoju swojej przyszłej kariery ?

Zapraszamy na TYDZIEŃ ZAWODOWCA oraz DNI OTWARTE SZKOŁY !!!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu maja zaszczyt zaprosić uczniów, rodziców oraz nauczycieli szkół gimnazjalnych na organizowany przez nas „TYDZIEŃ ZAWODOWCA” w dniach 23 – 27.03.2015 roku oraz „DNI OTWARTE SZKOŁY”, które odbędą się w dniach 27 i 28.03.2014 roku (tj. piątek i sobota) na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek.  Zapraszamy

 

 

Skip to content