26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Weekendowe zajęcia dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

ZAPROSZENIE
 
Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na zajęcia dodatkowe z informatyki:  
1.       Akademia programowania Touch Develop – czy potrafisz programować? Czy chciałbyś stworzyć grę, która uruchamiana byłaby nie tylko na komputerze ale także na urządzeniach mobilnych tj. smartfon czy tablet? Tworząc aplikację do zabawy poznasz  nie tylko tajniki programowania ale także będziesz mógł zastosować je w praktyce. Te zajęcia są właśnie dla Ciebie.
2.       Akademia cyfrowej fotografii i filmu  –  jeżeli chciałbyś dokonać retuszu, przerobić zdjęcie, wiedzieć jak dobrać kadr do świetnego zdjęcia zapraszamy do nas. Zastanawiałeś się, w jaki sposób tworzone są  efekty specjalne w studiach telewizyjnych – profesjonaliści pokażą Ci nowatorskie metody edycji cyfrowej korzystając z najnowszego oprogramowania i sprzętu.
3.       Akademia tworzenia stron internetowych – jeżeli chciałbyś tworzyć profesjonalne strony internetowe, aby następnie zaprezentować pomysł własnej strony w sieci z ciekawą wizualizacją i efektami graficznymi to te zajęcia są dla Ciebie. Specjaliści wprowadzą Cię w tajniki budowy stron internetowych, w oparciu o najnowsze rozwiązania potrzebne do ich stworzenia.
4.       Komputer od środkachcesz dowiedzieć się co w komputerze szumi, co w nim brzęczy, jak jest zbudowany? Wydruk z twojej drukarki jest zbyt drogi – dlaczego? Czy twój komputer można zmodernizować? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi uczestnicząc w naszych zajęciach.
5.       Akademia systemów operacyjnych i sieci komputerowych – chciałbyś poznać nowoczesne systemy operacyjne, wykorzystać ich pełne możliwości oraz ukryte funkcje? Zapraszamy na zajęcia z systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych na których poznasz podstawy działania sieci LAN, możliwości jej konfiguracji a także obsługę różnych systemów operacyjnych.
 
 
Data:                 Każda sobota w semestrze letnim 2014/2015 począwszy od 28 lutego – Harmonogram zajęć dodatkowych na miesiąc marzec
Miejsce:           Zespół Szkół Technicznych w Radomiu
ul. Limanowskiego 26/60
 
Prosimy o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji terminu. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 16.02.2014.
 
Szczegółowe informacje u organizatora:
Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl
Skip to content