26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

MOTO – FOTO RADOMSKA MOTORYZACJA W OBIEKTYWIE – konkurs fotograficzny

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

​​Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „MOTO – FOTO RADOMSKA MOTORYZACJA W OBIEKTYWIE”. Celem konkursu jest propagowanie motoryzacji a także zachęcenie uczniów do wnikliwego obserwowania otoczenia, wyszukiwania ciekawych modeli pojazdów oraz zaprezentowanie ich w postaci fotografii. Promocja szkolnictwa zawodowego, popularyzacja motoryzacji oraz zawodów związanych z branżą samochodową.
Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób lub placówek oświatowych do 31 października 2014 r. do Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu telefonicznie lub e-mail.
Więcej informacji u p. Mariusza Utkowskiego oraz p. Łukasza Gierka
Skip to content