26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

XXII Olimpiada Informatyczna

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki i Komitet Główny Olimpiady Informatycznej zapraszają do wystartowania w rozpoczynających się zawodach I stopnia XXII Olimpiady Informatycznej. 
Olimpiada jest przeznaczona dla najzdolniejszej i samodzielnie pracującej w tej dziedzinie młodzieży i ma służyć rozwijaniu zainteresowań informatycznych i odpowiedniemu ich ukierunkowaniu. Jednocześnie informujemy, że Fundacja Rozwoju Edukacji oraz Instytut Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego korzystając z grantu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji organizuje dla uzdolnionych informatycznie i matematycznie uczniów Olimpijskie Koła Informatyczne i internetowe kursy. Więcej informacji na stronie fre.org.pl 

więcej na oi.edu.pl
Skip to content