26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

WOLONTARIUSZE JUŻ POMAGAJĄ

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W piątek, 5 września 2014 roku wolontariusze z Klubu Dobrej Woli, działającego przy Zespole Szkół Technicznych, wraz z opiekunkami Klubu: Wiolettą Wojciechowską – Jaraszek i Elżbietą Harwacką włączyli się w pomoc przy organizacji festynu rodzinnego dla mieszkańców bloków przy ul. Marii Gajl . Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: Zespół Pracy Socjalnej Nr 3,  Caritas Diecezji Radomskiej oraz Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka. Wspólna zabawa rozpoczęła się  o godz. 16:00. Wśród atrakcji znalazły się: występy artystyczne, konkursy i zabawy, zabawa animacyjna pt: Festiwal kolorowych krain, loteria fantowa oraz nauka składania origami. Nasi wolontariusze jak zwykle z radością włączyli się w prowadzenie gier, zabaw, tańców oraz troskliwie opiekowali się najmłodszymi uczestnikami.

Za udział w tej akcji serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom!!!                           Zapraszamy do włączania się w kolejne akcje.

Skip to content