26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wielkie wyróżnienie dla szkoły – nasz film na stronach firmy Microsoft

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W 2014 roku nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu wzięli udział w konkursie „Pitch Competition” organizowanym przez firmę Microsoft. Celem konkursu było pokazanie zastosowania nowoczesnych technologii dostępnych w naszej szkole. Uczniowie pokazali, jakie możliwości daje Office 365. Film prezentuje jak informacje, przekazywano wcześniej, a jak odbywa się to współcześnie. Pokazano zastosowanie takich narzędzi jak  Sharepoint, Lync, czyli składowe usługi Office 365. Młodzież przygotowała stroje i doskonale się bawiła przy tworzeniu filmu. Połączenie czarno-białej i kolorowej konwencji filmu daje dobry efekt wizualny. Firma Microsoft doceniła nasze wysiłki i film promujący nowe technologie jest już dostępny na ich stronie internetowej. Jak widać w naszej szkole uczniowie mogą się  dobrze bawić jednocześnie ucząc się.
Film znajdziecie tutaj

Skip to content