26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zaproszenie na interaktywną wystawę MÓZG 2014

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i Szkolny Ośrodek Kariery działający przy szkole ma przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami na interaktywną wystawę pt. 

MÓZG 2014

Data wystawy:  27.01 – 7.02.2014, godziny: 9.00-14.00
Miejsce:   Zespół Szkół Technicznych w Radomiu
ul. Limanowskiego 26/60

Po sukcesie Wystawy Interaktywnej MÓZG na konkursie edukacyjnym firmy Microsoft postanowiliśmy w tym roku przedstawić „edukacyjnie” SKUTECZNE METODY UCZENIA SIĘ. Podczas wystawy będziecie mogli poznać triki z matematyki, polskiego i fizyki. Postaramy się też pokazać jak za pomocą techniki i bez niej wspierać naturalny proces poznawania świata przez nasze mózgi. Biofeedback, skanowanie fal EEG i relaksacja różnymi metodami to tylko niektóre nasze „perełki”. Wszystkie działania pod z uwzględnieniem najważniejszych haseł związanych z nauką:
1. Zaskocz (się), 2. Zapamiętaj (sobie) 3. Zastosuj (sobie)

Podczas tegorocznej wystawy odbędzie się konkurs zawierający pytania z przebyłej wystawy, informacji o Zespole Szkół Technicznych i energetyce. Na zwycięzców czeka finał i wspaniałe nagrody niespodzianki.
 Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową

http://zst-radom.edu.pl/mozg/zarejestruj.php

celem rezerwacji terminu oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu 24 godzin od rejestracji dostaną państwo potwierdzenie rezerwacji terminu poprzez pocztę elektroniczną.

Szczegółowe informacje u organizatora:
Tomasz Magnowski – tel. 0 692 411443, e-mail: tomasz.magnowski@zst.radom.pl
Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content