26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dzień Kobiet w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!

Taki dzień raz w roku się zdarza,

Gdy 8 Marca z gwarem wiosny,

Wytryśnie z kartek kalendarza.”

Dzień 8 marca tradycyjnie jest w naszej szkole dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było. O godzinie 10:25 wszyscy – zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i uczniowie zgromadzili się na oświetlonej marcowym słoneczkiem sali gimnastycznej. Na zebranych na sali czekała niespodzianka – występ uczniów naszej szkoły,  którzy samodzielnie przygotowali całą akademię z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie rozpoczęto skromnym przemówieniem a w tle słyszeliśmy utwory wychwalające nasze śliczności.  Po przedstawieniu nadszedł czas na parodię Dnia Mężczyzn i drugi kabaret. Oba występy przyniosły mnóstwo śmiechu jak i radości dla wszystkich obecnych. Całość została podsumowana wręczeniem kwiatów dla uczennic, nauczycielek i wszystkich pań pracujących w naszej szkole oraz bukietem dla Pani Dyrektor Bernadetty Kudas. Po zakończeniu wszyscy opuszczali salę gimnastyczną z uśmiechem na twarzy i niechęcią powrotu na dalsze zajęcia lekcyjne.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i pozytywnej atmosferze.

Jeszcze raz wspaniałym kobietom życzymy samych dobrych chwil, nie tylko tego dnia!

Skip to content