Konferencja Odnawialne Źródła Energii

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu serdecznie zaprasza delegacje Szkół (4 uczniów wraz z opiekunem) do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim seminarium „Odnawialne źródła energii”, temat wiodący:

Odpady”

które odbędzie się 19 marca 2013 roku w auli Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska przy ulicy Kozienickiej 97 (wjazd od ul. Zubrzyckiego).

Celem seminarium jest propagowanie działań na rzecz środowiska przyrodniczego i społecznego oraz podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Ramowy program seminarium:

10.00 – uroczyste otwarcie

10.15 – uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursów dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

10.30 – pokaz naukowy: Chemia odpadów

12.00 – przerwa

12.30 – sesja panelowo-dyskusyjna

14.00 – zakończenie

W związku z pokazem na żywo zaproszeni uczniowie powinni przyjść z plastikową butelką o pojemności 1l, zaopatrzoną w nakrętkę.

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową http://www.zst-radom.edu.pl/oze/rejestracja.php. W ciągu 24 godzin od rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji terminu pocztą elektroniczną.

Wszelkie pytania należy kierować na adres poczty elektronicznej:

arturrudnicki@zst-radom.edu.pl bądź drogą telefoniczną 048 3628596.