26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mikołajki Szkolne

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dnia 6 grudnia 2012 roku w naszej szkole obchodzony był Dzień Świętego Mikołaja. Głównym punktem tego święta była loteria przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Dochód ze sprzedaży losów został przeznaczony na pomoc przy zakupie protezy ręki dla naszego kolegi Jakuba Wójtowicza z klasy 2T.
W szkole panowała niezwykła atmosfera. Uczniowie mający element stroju Mikołaja zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Sprawiło to im wielką radość, gdyż taki dzień jest tylko raz w roku.
Święty Mikołaj, który nas odwiedził nie zapomniał o naszych nauczycielach. Każdy pracownik szkoły otrzymał słodki upominek.

Skip to content