26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gra Miejska OTK Radom 2012 – rozdano nagrody

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Oficjalnie i uroczyście rozdano nagrody przyznane w ramach Gry Miejskiej OTK Radom 2012. Pierwsze miejsce zajął zespół z ZSO im. Henryka Sienkiewicza
w Myśliszewicach w składzie Karolina Szymańska, Sylwia Wosztyl, Aleksandra Ukleja, Angelika Masiarz. Opiekunem grupy była pani Marzena Krakowiak. Dwa wyróżnienia zdobyłi: grupa z PG nr 8 im. Królowej Jadwigi w Radomiu w składzie Nikoletta Buczek, Aleksandra Gozdur, Sławomir Pająk, Michał Łygan wraz z opiekunem Elizą Bugajską oraz grupa z PG nr 6 w Radomiu w składzie Iza Strzelczyk, Monika Bińkowska, Karolina Wiatr, Kacper Cukrowski z opiekunem Urszulą Wróbel. Zwycięzcą gratulujemy i życzymy sukcesów.

Skip to content