26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wybory Samorządu Szkolnego

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 20.09.2012r. w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Szkoły oraz Przedstawicieli poszczególnych sekcji. W zebraniu wzięło udział po dwóch przedstawicieli samorządów klasowych z całej szkoły. Miło ogłosić, że Przewodniczącym szkoły w roku 2012/2013 została Klaudia Świątkowska z klasy 2A. Gratulujemy!!! Natomiast zastępcami Przewodniczącego zostali: Michał Warchoł z klasy 3T oraz Bartosz Puda z klasy 3T. Skarbnikiem została Marlena Tuszyńska z klasy 2A.
Osobami odpowiedzialnymi za poszczególne sekcje zostali:
Sekcja Kulturalno-oświatowa: Jarosław Rzeszot (3T)
Sekcja prasowo-informacyjna: Kacper Puda (1A)
Sekcja muzyczno-akustyczna: za zespół odpowiedzialny jest Aleksander Bernat (3B) a akustyką zajmuje się Dominik Brzeziński z 2T
Sekcja gospodarczo-finansowa: Marlena Tuszyńska (2A)
Sekcja charytatywna: Krzysztof Krajewski
Opiekunami jak co roku zostali: Pani Małgorzata Pajek i Pan Radosław Nowakowski.

Skip to content