26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Plan lekcji – uczniowie

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30


Obowiązuje od 10 maja 2021

Plan klasy: 1AS

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 j.polski Py 103
2 8:00- 8:45 j.polski Py 103
3 8:55- 9:40 przyg. stan.-1/3 AJ i39B
r_fizyka-2/3 RC 107
4 9:50-10:35 przyg. stan.-1/3 AJ i39B
Podst.inform-2/3 KN i18
5 10:55-11:40 przyg. stan.-1/3 AJ i39B
Podst.inform-2/3 KN i18
6 11:50-12:35 napr.urządz-1/3 BG i39B
j.rosyjski-2/3 ŁP 204B
7 12:45-13:30 napr.urządz-1/3 BG i39B
8 13:40-14:25 napr.urządz-1/3 BG i39B

Wtorek

3 8:55- 9:40 j.angielski-1/2 KP 204A
4 9:50-10:35 Podst.inform-1/2 KN i18
wf-2/2 OL wf1
5 10:55-11:40 Podst.inform-1/2 KN i18
wf-2/2 OL wf4
6 11:50-12:35 matematyka US 108
7 12:45-13:30 r_matematyka US 108
8 13:40-14:25 chemia SW 207
9 14:30-15:15 napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7
10 15:20-16:05 napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7
11 16:10-16:55 napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7

Środa

1 7:10- 7:55 wf-1/2 RN wf1
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/2 KP 204A
przyg. stan.-2/2 AJ i39A
3 8:55- 9:40 e_dla_bezp-1/2 SM 204A
przyg. stan.-2/2 AJ i39A
4 9:50-10:35 przyg. stan.-1/3 AJ i36
j.angielski-2/3 WI 204B
5 10:55-11:40 przyg. stan.-1/3 AJ i36
j.rosyjski-2/3 ŁP 204B
6 11:50-12:35 historia SO 203
7 12:45-13:30 bhp OW 208
8 13:40-14:25 j.rosyjski-1/2 ŁP 204B
wf-2/2 OL wf3
9 14:30-15:15 religia WW 41

Czwartek

3 8:55- 9:40 biologia AS L-1
4 9:50-10:35 r_fizyka RC L-7
5 10:55-11:40 j.rosyjski-1/2 ŁP L-3
e_dla_bezp-2/2 SM L-9
6 11:50-12:35 muzyka SE L-108
7 12:45-13:30 matematyka US 108
8 13:40-14:25 wf-1/2 RN wf1
przyg. stan.-2/2 AJ i105
9 14:30-15:15 wf-1/2 RN wf1
przyg. stan.-2/2 AJ i105
10 15:20-16:05 przyg. stan.-2/2 AJ i105

Piątek

1 7:10- 7:55 godz.wych PS L-3
2 8:00- 8:45 informatyka-1/3 PS Lin-102
j.angielski-2/3 WI L-3
3 8:55- 9:40 r_fizyka-1/2 RC L-115
informatyka-2/2 PS Lin-102
4 9:50-10:35 historia SO L-105
5 10:55-11:40 religia WW L-108
6 11:50-12:35 biologia AS L-1
7 12:45-13:30 j.polski Py L-106
8 13:40-14:25 chemia SW L-107

Plan klasy: 1B

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 napr.urządz-2/3 BG i7
3 8:55- 9:40 napr.urządz-2/3 BG i7
4 9:50-10:35 napr.urządz-2/3 BG i7
5 10:55-11:40 chemia SW 207
6 11:50-12:35 biologia AS 206
7 12:45-13:30 historia SO 203
8 13:40-14:25 religia WW 205
9 14:30-15:15 przyg. stan.-2/2 AJ i39B
10 15:20-16:05 przyg. stan.-2/2 AJ i39B

Wtorek

1 7:10- 7:55 wf-2/2 Mz wf2
2 8:00- 8:45 r_fizyka-1/2 PJ 107
wf-2/2 Mz wf4
3 8:55- 9:40 j.polski ZW 106
4 9:50-10:35 j.polski ZW 106
5 10:55-11:40 j.niemiecki-1/2 ZI 204B
r_fizyka-2/2 PJ 107
6 11:50-12:35 r_matematyka LK 201
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 CB 104A
przyg. stan.-2/2 AJ i42
8 13:40-14:25 przyg. stan.-1/2 PW i9
przyg. stan.-2/2 AJ i42
9 14:30-15:15 przyg. stan.-1/2 PW i9
przyg. stan.-2/2 AJ i42
10 15:20-16:05 przyg. stan.-1/2 PW i9

Środa

1 7:10- 7:55 j.angielski-2/2 KP 204A
2 8:00- 8:45 r_fizyka PJ 107
3 8:55- 9:40 biologia AS L-1
4 9:50-10:35 j.polski ZW L-106
5 10:55-11:40 godz.wych ZI L-108
6 11:50-12:35 e_dla_bezp-1/2 SM 28
j.niemiecki-2/2 ZI L-108
7 12:45-13:30 wf-1/2 VW wf3
Podst.inform-2/2 KN i39B
8 13:40-14:25 przyg. stan.-1/2 PW i42
Podst.inform-2/2 KN i39B
9 14:30-15:15 przyg. stan.-1/2 PW i42

Czwartek

2 8:00- 8:45 informatyka-1/2 PS Lin-102
j.angielski-2/2 KP L-103
3 8:55- 9:40 muzyka SE L-108
4 9:50-10:35 chemia SW L-115
5 10:55-11:40 matematyka LK L-106
6 11:50-12:35 matematyka LK L-106
7 12:45-13:30 bhp OW L-6
8 13:40-14:25 napr.urządz-1/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7
9 14:30-15:15 napr.urządz-1/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7
10 15:20-16:05 napr.urządz-1/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i7

Piątek

2 8:00- 8:45 wf-1/2 VW wf 2 L
informatyka-2/2 DM i42
3 8:55- 9:40 wf-1/2 VW wf2
wf-2/2 Mz wf1
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 CB 40
e_dla_bezp-2/2 SM 108
5 10:55-11:40 historia SO 206
6 11:50-12:35 religia WW 102
7 12:45-13:30 Podst.inform-1/2 KN i18
j.niemiecki-2/2 ZI 204A
8 13:40-14:25 Podst.inform-1/2 KN i18
9 14:30-15:15 j.niemiecki-1/2 ZI 204A

Plan klasy: 1P

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 Podst.inform-2/2 KN i42
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/2 BM 104B
Podst.inform-2/2 KN i42
3 8:55- 9:40 informatyka-1/2 LK i18
j.angielski-2/2 BM 104B
4 9:50-10:35 j.polski SA 101
5 10:55-11:40 matematyka LK 201
6 11:50-12:35 historia PW 103
7 12:45-13:30 proj.i ad.ba-1/2 BD i42
wf-2/2 WT wf1
8 13:40-14:25 proj.i ad.ba-1/2 BD i42
wf-2/2 WT wf2
9 14:30-15:15 proj.i ad.ba-1/2 BD i42

Wtorek

1 7:10- 7:55 proj.str.int-2/2 KN i18
2 8:00- 8:45 wf-1/2 Mi wf3
proj.str.int-2/2 KN i18
3 8:55- 9:40 wf-1/2 Mi wf1
proj.str.int-2/2 KN i18
4 9:50-10:35 j.polski SA 101
5 10:55-11:40 j.polski SA 101
6 11:50-12:35 religia WÓ 209
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 Km 34
e_dla_bezp-2/2 AS 22
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 BM 104B
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B

Środa

4 9:50-10:35 r_fizyka-2/2 IŁ 41
5 10:55-11:40 religia WÓ 201
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 Km 207
wf-2/2 WT wf 2 L
7 12:45-13:30 historia PW 41
8 13:40-14:25 biologia AŁ L-1
9 14:30-15:15 Podst.inform-1/2 KN i39A
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
10 15:20-16:05 Podst.inform-1/2 KN i39A
11 16:10-16:55 proj.str.int-1/2 KN i39A
12 17:00-17:45 proj.str.int-1/2 KN i39A

Czwartek

1 7:10- 7:55 wf-1/2 Mi wf1
2 8:00- 8:45 r_fizyka-1/2 IŁ 208
informatyka-2/2 DM i42
3 8:55- 9:40 godz.wych PW L-5
4 9:50-10:35 muzyka SE L-108
5 10:55-11:40 chemia Pa L-101
6 11:50-12:35 bhp OW L-6
7 12:45-13:30 r_matematyka LK L-106
8 13:40-14:25 proj.str.int-2/2 KN i39A
9 14:30-15:15 proj.str.int-2/2 KN i39A

Piątek

4 9:50-10:35 e_dla_bezp-1/2 AS 103
j.angielski-2/2 BM L-104
5 10:55-11:40 r_fizyka IŁ 201
6 11:50-12:35 matematyka LK 201
7 12:45-13:30 biologia AŁ 207
8 13:40-14:25 chemia Pa 205
9 14:30-15:15 proj.str.int-1/2 KN i39A
proj.i ad.ba-2/2 BD i42
10 15:20-16:05 proj.str.int-1/2 KN i39A
proj.i ad.ba-2/2 BD i42
11 16:10-16:55 proj.str.int-1/2 KN i39A
proj.i ad.ba-2/2 BD i42

Plan klasy: 1E

Poniedziałek

4 9:50-10:35 informatyka-3/4 AS i105
5 10:55-11:40 biologia AS 206
6 11:50-12:35 matematyka LK 201
7 12:45-13:30 historia PW 103
8 13:40-14:25 r_fizyka-1/4 RC 107
j.angielski-3/4 Pk 34
9 14:30-15:15 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 RH 04
wf-3/4 BB wf1
10 15:20-16:05 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 RH 04
wf-3/4 BB wf1
11 16:10-16:55 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 RH 04
12 17:00-17:45 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 RH 04
13 17:50-18:35 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 RH 04

Wtorek

5 10:55-11:40 chemia SW L-115
6 11:50-12:35 biologia AS L-1
7 12:45-13:30 wf-1/4 BB wf 1 L
j.niemiecki-3/4 KU L-116
8 13:40-14:25 j.angielski-1/4 MK 40
wf-3/4 BB wf 2 L
9 14:30-15:15 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 CS 27B
M1-3/4 NR 102
M1-4/4 CI 26A
10 15:20-16:05 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 CS 27B
M1-3/4 NR 102
M1-4/4 CI 26A
11 16:10-16:55 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 CS 27B
M1-3/4 NR 102
M1-4/4 CI 26A
12 17:00-17:45 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 CS 27B
M1-3/4 NR 102
M1-4/4 CI 26A
13 17:50-18:35 M1-1/4 ŁB 013
M1-2/4 CS 27B
M1-3/4 NR 102
M1-4/4 CI 26A

Środa

2 8:00- 8:45 j.polski ZW L-4
3 8:55- 9:40 j.polski ZW L-4
4 9:50-10:35 e_dla_bezp-1/4 SM L-9
j.angielski-3/4 Pk L-3
5 10:55-11:40 r_fizyka RC L-107
6 11:50-12:35 bhp OW L-105
7 12:45-13:30 matematyka LK L-7
8 13:40-14:25 r_matematyka LK L-7
9 14:30-15:15 religia TA L-6
10 15:20-16:05 e_dla_bezp-3/4 SM L-9

Czwartek

1 7:10- 7:55 M1-3/4 EK 102
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/4 MK 204A
M1-3/4 EK 102
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/4 BP 104A
M1-3/4 EK 102
4 9:50-10:35 wf-1/4 BB wf1
M1-3/4 EK 102
5 10:55-11:40 informatyka-1/4 PW i105
M1-3/4 EK 102
6 11:50-12:35 chemia SW L-115
7 12:45-13:30 muzyka SE L-108
8 13:40-14:25 historia PW L-5
9 14:30-15:15 j.niemiecki-3/4 KU L-3

Piątek

4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/4 BP L-116
r_fizyka-3/4 RC L-115
5 10:55-11:40 godz.wych BB L-105
6 11:50-12:35 j.polski ZW L-8
7 12:45-13:30 religia TA L-6
8 13:40-14:25 wf-1/4 BB wf 2 L
M1-4/4 CI 013
9 14:30-15:15 M1-4/4 CI 013
10 15:20-16:05 M1-4/4 CI 013
11 16:10-16:55 M1-4/4 CI 013
12 17:00-17:45 M1-4/4 CI 013

Plan klasy: 1M

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 biologia AS 207
2 8:00- 8:45 M2-Mech-1/2 Mh 109
wf-2/2 Si wf2
3 8:55- 9:40 M2-Mech-1/2 Mh 109
wf-2/2 Si wf4
4 9:50-10:35 r_matematyka RŻ 40
5 10:55-11:40 wf-1/2 Si wf1
M.1.1-Mech-2/2 FS 28
6 11:50-12:35 wf-1/2 Si wf4
M.1.1-Mech-2/2 FS 28
7 12:45-13:30 chemia Pa 207
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 KP 204A
j.angielski-2/2 MK 104B
9 14:30-15:15 historia SO 203

Wtorek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/2 KP 204A
informatyka-2/2 WY i39A
2 8:00- 8:45 muzyka SE L-108
3 8:55- 9:40 j.polski RW L-8
4 9:50-10:35 j.polski RW L-8
5 10:55-11:40 religia Re L-1
6 11:50-12:35 matematyka RŻ L-7
7 12:45-13:30 r_fizyka RO L-115
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 Ka L-103
e_dla_bezp-2/2 SM L-9

Środa

1 7:10- 7:55 godz.wych Si 103
2 8:00- 8:45 chemia Pa 207
3 8:55- 9:40 M.1.1-Mech-1/2 Ky 205
j.niemiecki-2/2 Km 104A
4 9:50-10:35 M.1.1-Mech-1/2 Ky 205
r_fizyka-2/2 RO 40
5 10:55-11:40 e_dla_bezp-1/2 SM 28
M2-Mech-2/2 RÓ 205
6 11:50-12:35 r_fizyka-1/2 RO 208
j.angielski-2/2 MK i105
7 12:45-13:30 j.polski RW 106
8 13:40-14:25 bhp OW 208

Czwartek

Piątek

2 8:00- 8:45 biologia AS 207
3 8:55- 9:40 wf-1/2 Si wf 2 L
M2-Mech-2/2 RÓ 208
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/2 Ka 104B
M2-Mech-2/2 RÓ 208
5 10:55-11:40 M2-Mech-1/2 Mh 109
j.niemiecki-2/2 Km 204B
6 11:50-12:35 informatyka-1/2 PW i9
wf-2/2 Si wf2
7 12:45-13:30 historia SO 206
8 13:40-14:25 matematyka RŻ 108
9 14:30-15:15 religia Re 102

Plan klasy: 1T

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 bhp OW 40
2 8:00- 8:45 biologia AS 207
3 8:55- 9:40 j.polski Py 103
4 9:50-10:35 j.polski Py 103
5 10:55-11:40 r_matematyka JP 209
6 11:50-12:35 historia SO 203
7 12:45-13:30 M1 mechatron-1/2 DJ 29B
M3-Mtron/pod-2/2 FS 28
8 13:40-14:25 M1 mechatron-1/2 DJ 29B
M3-Mtron/pod-2/2 FS 28

Wtorek

1 7:10- 7:55 M1 mechatron-1/2 DJ 29A
2 8:00- 8:45 M1 mechatron-1/2 DJ 29A
3 8:55- 9:40 M1 mechatron-1/2 DJ 29A
r_fizyka-2/2 PJ 107
4 9:50-10:35 M2 mechatron-1/2 KL L-108
M1 mechatron-2/2 DJ 013
5 10:55-11:40 M2 mechatron-1/2 KL L-108
M1 mechatron-2/2 DJ 013
6 11:50-12:35 M2 mechatron-1/2 KL L-108
M1 mechatron-2/2 DJ 013
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 KP L-3
wf-2/2 VW wf4
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 KU L-116
informatyka-2/2 AS i17
9 14:30-15:15 j.angielski-2/2 BM 104B

Środa

1 7:10- 7:55 M1 mechatron-2/2 DJ 29A
2 8:00- 8:45 wf-1/2 Mz wf3
M1 mechatron-2/2 DJ 29A
3 8:55- 9:40 wf-1/2 Mz wf2
j.angielski-2/2 BM L-103
4 9:50-10:35 r_fizyka-1/2 PJ 107
j.niemiecki-2/2 Ka L-116
5 10:55-11:40 matematyka JP L-104
6 11:50-12:35 matematyka JP L-104
7 12:45-13:30 historia SO L-5
8 13:40-14:25 religia TA L-6

Czwartek

2 8:00- 8:45 muzyka SE L-108
3 8:55- 9:40 godz.wych JP L-7
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 KP L-103
wf-2/2 VW wf 1 L
5 10:55-11:40 chemia SW L-115
6 11:50-12:35 r_fizyka PJ 107
7 12:45-13:30 M3-Mtron/pod-1/2 FS 28
j.niemiecki-2/2 Ka 104A
8 13:40-14:25 M3-Mtron/pod-1/2 FS 28

Piątek

1 7:10- 7:55 wf-2/2 VW wf 1 L
2 8:00- 8:45 j.niemiecki-1/2 KU 203
M2 mechatron-2/2 KL L-8
3 8:55- 9:40 informatyka-1/2 WY i42
M2 mechatron-2/2 KL L-8
4 9:50-10:35 wf-1/2 Mz wf2
M2 mechatron-2/2 KL L-8
5 10:55-11:40 biologia AS L-1
6 11:50-12:35 j.polski Py L-106
7 12:45-13:30 chemia SW L-107
8 13:40-14:25 e_dla_bezp SM L-9
9 14:30-15:15 religia TA L-6

Plan klasy: 1N

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 matematyka ML 108
2 8:00- 8:45 matematyka ML 108
3 8:55- 9:40 bhp-1/4 OW 204A
informatyka-3/4 AS i105
4 9:50-10:35 r_fizyka RC 107
5 10:55-11:40 chemia Pa L-115
6 11:50-12:35 j.angielski-1/4 MK L-3
j.niemiecki-3/4 BP L-106
7 12:45-13:30 j.polski ZW L-8
8 13:40-14:25 j.polski ZW L-8
9 14:30-15:15 religia WÓ L-3

Wtorek

1 7:10- 7:55 wf-3/4 Mi wf4
2 8:00- 8:45 biologia AŁ L-1
3 8:55- 9:40 muzyka SE L-108
4 9:50-10:35 r_fizyka-1/4 RC L-107
j.niemiecki-3/4 BP L-4
5 10:55-11:40 wf-1/4 Mi wf 1 L
r_fizyka-3/4 RC L-107
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/4 Ka L-103
j.angielski-3/4 Pk L-3
7 12:45-13:30 godz.wych Mi L-108

Środa

4 9:50-10:35 bhp-3/4 OW 28
5 10:55-11:40 j.angielski-3/4 Pk 40
6 11:50-12:35 historia PW 40
7 12:45-13:30 chemia Pa 207
8 13:40-14:25 M.1-Ener+OZE-1/4 CI 26A
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 013
wf-3/4 Mi wf 1 L
9 14:30-15:15 M.1-Ener+OZE-1/4 CI 26A
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 013
wf-3/4 Mi wf1
10 15:20-16:05 M.1-Ener+OZE-1/4 CI 44
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 013
11 16:10-16:55 M.1-Ener+OZE-1/4 CI 44
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 013
12 17:00-17:45 M.1-Ener+OZE-1/4 CI 44
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 013

Czwartek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/4 MK 204A
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
2 8:00- 8:45 wf-1/4 Mi wf3
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
3 8:55- 9:40 wf-1/4 Mi wf4
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
4 9:50-10:35 informatyka-1/4 PW i105
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
5 10:55-11:40 j.niemiecki-1/4 Ka 104A
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
6 11:50-12:35 historia PW 103
7 12:45-13:30 religia WÓ 203
8 13:40-14:25 r_matematyka ML 206

Piątek

1 7:10- 7:55 M.1-Ener+OZE-1/4 CS 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 27
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 013
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
2 8:00- 8:45 M.1-Ener+OZE-1/4 CS 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 27
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 013
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
3 8:55- 9:40 M.1-Ener+OZE-1/4 CS 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 27
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 013
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
4 9:50-10:35 M.1-Ener+OZE-1/4 CS 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 27
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 013
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
5 10:55-11:40 M.1-Ener+OZE-1/4 CS 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 EV 27
M.1-Ener+OZE-3/4 IM 013
M.1-Ener+OZE-4/4 MŁ 23
6 11:50-12:35 e_dla_bezp SM 101
7 12:45-13:30 j.polski ZW 101
8 13:40-14:25 biologia AŁ 207

Plan klasy: 1O

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 prac.rys.tec-1/2 Ky L-108
pkm i urządz-2/2 Mq L-104
3 8:55- 9:40 prac.rys.tec-1/2 Ky L-108
pkm i urządz-2/2 Mq L-104
4 9:50-10:35 fizyka Pa L-115
5 10:55-11:40 religia DU L-5
6 11:50-12:35 po.techn.wyt GP L-7
7 12:45-13:30 matematyka WY L-104
8 13:40-14:25 przedsięb. RS L-101
9 14:30-15:15 geografia RS L-101

Wtorek

1 7:10- 7:55 przedsięb. RS 40
2 8:00- 8:45 matematyka WY 108
3 8:55- 9:40 godz.wych Ky 101
4 9:50-10:35 j.polski AI 203
5 10:55-11:40 religia DU 203
6 11:50-12:35 historia SO 106
7 12:45-13:30 j.angielski MK 201

Środa

1 7:10- 7:55 zaj.prak. ZU zp1
2 8:00- 8:45 zaj.prak. ZU zp1
3 8:55- 9:40 zaj.prak. ZU zp1
4 9:50-10:35 zaj.prak. ZU zp1
5 10:55-11:40 zaj.prak. ZU zp1

Czwartek

2 8:00- 8:45 prac.rys.tec-2/2 Ky 40
3 8:55- 9:40 tech.obr.skr-1/2 FS 28
prac.rys.tec-2/2 Ky 40
4 9:50-10:35 pkm i urządz-1/2 Mq 202
prac.rys.tec-2/2 Ky 107
5 10:55-11:40 pkm i urządz-1/2 Mq 202
prac.rys.tec-2/2 Ky 107
6 11:50-12:35 j.polski AI 203
7 12:45-13:30 wf NO wf3
8 13:40-14:25 wf NO wf4

Piątek

1 7:10- 7:55 prac.rys.tec-1/2 Ky 209
2 8:00- 8:45 prac.rys.tec-1/2 Ky 209
tech.obr.skr-2/2 FS 28
3 8:55- 9:40 informatyka PW i39B
4 9:50-10:35 informatyka PW i39B
5 10:55-11:40 e_dla_bezp SM i105
6 11:50-12:35 wf NO wf1
7 12:45-13:30 j.angielski MK 203

Plan klasy: 1Z

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 bhp OW L-6
3 8:55- 9:40 matematyka ML L-107
4 9:50-10:35 podst.elektr BN L-108
5 10:55-11:40 podst.elektr BN L-108
6 11:50-12:35 religia WW L-108
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 Pk 34
j.angielski-2/2 MK L-3
8 13:40-14:25 informatyka-1/2 PW i105
9 14:30-15:15 informatyka-1/2 PW i105

Wtorek

2 8:00- 8:45 przedsięb. RS L-101
3 8:55- 9:40 religia WW L-5
4 9:50-10:35 podst.elektr BN L-6
5 10:55-11:40 podst.elektr BN L-6
6 11:50-12:35 fizyka Pa L-115
7 12:45-13:30 wf-2/2 SS wf2
8 13:40-14:25 wf-2/2 SS wf4

Środa

1 7:10- 7:55 pom.el.z rys-1/3 TZ 27B
pom.el.z rys-2/3 BY 24
2 8:00- 8:45 pom.el.z rys-1/3 TZ 27B
pom.el.z rys-2/3 BY 24
3 8:55- 9:40 pom.el.z rys-1/3 TZ 27B
pom.el.z rys-2/3 BY 24
4 9:50-10:35 podst.elektr BN L-6
5 10:55-11:40 j.polski ZW L-106
6 11:50-12:35 geografia RS L-101
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 Pk L-116
wf-2/2 SS wf 2 L
8 13:40-14:25 e_dla_bezp-2/2 SM L-3

Czwartek

2 8:00- 8:45 pom.el.z rys-3/3 EV 24
3 8:55- 9:40 pom.el.z rys-3/3 EV 24
4 9:50-10:35 e_dla_bezp-1/3 SM 106
pom.el.z rys-3/3 EV 24
5 10:55-11:40 przedsięb. RS 40
6 11:50-12:35 wf-1/2 SS wf3
j.angielski-2/2 MK 204A
7 12:45-13:30 matematyka ML 206
8 13:40-14:25 godz.wych SS 101
9 14:30-15:15 pom.el.z rys-1/3 TZ 23
pom.el.z rys-2/3 BY 24
10 15:20-16:05 pom.el.z rys-1/3 TZ 23
pom.el.z rys-2/3 BY 24
11 16:10-16:55 pom.el.z rys-1/3 TZ 23
pom.el.z rys-2/3 BY 24

Piątek

2 8:00- 8:45 pom.el.z rys-3/3 BY 24
3 8:55- 9:40 pom.el.z rys-3/3 BY 24
4 9:50-10:35 pom.el.z rys-3/3 BY 24
5 10:55-11:40 historia EH 103
6 11:50-12:35 wf-1/2 SS wf 1 L
informatyka-2/2 PS Lin-102
7 12:45-13:30 wf-1/2 SS wf 2 L
informatyka-2/2 PS Lin-102
8 13:40-14:25 j.polski ZW 101

Plan klasy: 2AS

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/2 CB 104A
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
3 8:55- 9:40 adm.syst.ope-1/2 MŚ i42
j.angielski-2/2 CB 104A
4 9:50-10:35 adm.syst.ope-1/2 MŚ i42
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
5 10:55-11:40 historia EH 103
6 11:50-12:35 chemia SW 108
7 12:45-13:30 matematyka JP 209
8 13:40-14:25 religia VR 106
9 14:30-15:15 j.rosyjski-1/2 ZW 40

Wtorek

1 7:10- 7:55 adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
2 8:00- 8:45 j.rosyjski-1/2 ZW 106
adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
3 8:55- 9:40 historia EH 103
4 9:50-10:35 r_fizyka-1/2 PJ 107
j.angielski-2/2 CB 104A
5 10:55-11:40 biologia AS 207
6 11:50-12:35 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i21
7 12:45-13:30 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i21
8 13:40-14:25 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i21
9 14:30-15:15 informatyka-1/2 PS Lin-102
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
10 15:20-16:05 wf-1/2 BŁ wf2

Środa

2 8:00- 8:45 j.polski KT 203
3 8:55- 9:40 j.polski KT 203
4 9:50-10:35 r_matematyka JP 209
5 10:55-11:40 Eks.urz.pery-1/2 MU i21
r_fizyka-2/2 PJ 107
6 11:50-12:35 Eks.urz.pery-1/2 MU i21
wf-2/2 BA wf1
7 12:45-13:30 wf-1/2 BŁ wf1
Mont.eks.sie-2/2 WO i105
8 13:40-14:25 wf-1/2 BŁ wf1
Mont.eks.sie-2/2 WO i105
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-2/2 WO i105

Czwartek

1 7:10- 7:55 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
wf-2/2 BA wf 2 L
2 8:00- 8:45 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
wf-2/2 BA wf 2 L
3 8:55- 9:40 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
informatyka-2/2 PS Lin-102
4 9:50-10:35 biologia AS L-1
5 10:55-11:40 j.polski KT L-4
6 11:50-12:35 przedsięb. RS 40
7 12:45-13:30 religia VR 40
8 13:40-14:25 r_fizyka PJ 107

Piątek

1 7:10- 7:55 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
2 8:00- 8:45 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
3 8:55- 9:40 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
4 9:50-10:35 matematyka JP 209
5 10:55-11:40 godz.wych CB 40
6 11:50-12:35 chemia SW 205
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 CB 104A
Mont.eks.sie-2/2 WO i17
8 13:40-14:25 Mont.eks.sie-2/2 WO i17
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-2/2 WO i17

Plan klasy: 2B

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 biologia AŁ 201
3 8:55- 9:40 przedsięb. DM 41
4 9:50-10:35 religia DU 203
5 10:55-11:40 godz.wych AI 203
6 11:50-12:35 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
wf-2/2 NO wf1
7 12:45-13:30 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
8 13:40-14:25 Mont.eks.sie-1/2 MC i18
adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
9 14:30-15:15 j.niemiecki-1/2 ZI 104A
j.angielski-2/2 KP 204A

Wtorek

1 7:10- 7:55 j.niemiecki-2/2 BP 104A
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/2 EM 204B
j.angielski-2/2 KP 204A
3 8:55- 9:40 j.polski AI 203
4 9:50-10:35 chemia SW 208
5 10:55-11:40 matematyka MV 205
6 11:50-12:35 historia KX 103
7 12:45-13:30 r_fizyka PJ 107
8 13:40-14:25 religia DU 41
9 14:30-15:15 wf-1/2 SS wf 2 L

Środa

1 7:10- 7:55 Eks.urz.pery-1/2 MU i39B
2 8:00- 8:45 Eks.urz.pery-1/2 MU i39B
3 8:55- 9:40 r_fizyka-1/2 PJ 107
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
4 9:50-10:35 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
5 10:55-11:40 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
j.niemiecki-2/2 BP 204A
6 11:50-12:35 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
r_fizyka-2/2 PJ 107
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 EM 34
informatyka-2/2 ML i17
8 13:40-14:25 matematyka MV 205
9 14:30-15:15 wf-2/2 NO wf4

Czwartek

3 8:55- 9:40 chemia SW 207
4 9:50-10:35 j.polski AI 203
5 10:55-11:40 j.polski AI 203
6 11:50-12:35 r_matematyka MV 205
7 12:45-13:30 biologia AŁ 41
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 ZI 104B
Mont.eks.sie-2/2 IN i42
9 14:30-15:15 wf-1/2 SS wf2
Mont.eks.sie-2/2 IN i42
10 15:20-16:05 wf-1/2 SS wf1
Mont.eks.sie-2/2 IN i42

Piątek

1 7:10- 7:55 adm.syst.ope-1/2 MŚ i39B
2 8:00- 8:45 adm.syst.ope-1/2 MŚ i39B
3 8:55- 9:40 historia KX L-5
4 9:50-10:35 informatyka-1/2 PS Lin-102
wf-2/2 NO wf1
5 10:55-11:40 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
6 11:50-12:35 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
7 12:45-13:30 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
8 13:40-14:25 Mont.eks.sie-2/2 IN i36
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-2/2 IN i36
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-2/2 IN i36

Plan klasy: 2C

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 wf-1/2 VW wf2
2 8:00- 8:45 wf-1/2 VW wf1
3 8:55- 9:40 matematyka US 108
4 9:50-10:35 historia EH 106
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 PR 204B
adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
6 11:50-12:35 j.rosyjski-1/2 ZW 204A
adm.syst.ope-2/2 MŚ i17
7 12:45-13:30 religia VR 106
8 13:40-14:25 chemia SW 207
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-2/2 IN i18
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-2/2 IN i18
11 16:10-16:55 Mont.eks.sie-2/2 IN i18

Wtorek

3 8:55- 9:40 informatyka-1/2 ML i17
j.niemiecki-2/2 Ka 104A
4 9:50-10:35 r_fizyka IŁ 207
5 10:55-11:40 wf-1/2 VW wf1
wf-2/2 AP wf3
6 11:50-12:35 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
wf-2/2 AP wf 1 L
7 12:45-13:30 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
informatyka-2/2 PS Lin-102
8 13:40-14:25 Mont.eks.sie-1/2 MC i105
j.angielski-2/2 WI 104A
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-2/2 IN i17
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-2/2 IN i17
11 16:10-16:55 Mont.eks.sie-2/2 IN i17

Środa

1 7:10- 7:55 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
2 8:00- 8:45 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
r_fizyka-2/2 IŁ 41
3 8:55- 9:40 Mont.eks.sie-1/2 MC i17
j.angielski-2/2 WI i105
4 9:50-10:35 matematyka US 108
5 10:55-11:40 j.polski RW L-8
6 11:50-12:35 j.polski RW L-8
7 12:45-13:30 biologia AŁ L-1
8 13:40-14:25 religia VR L-8
9 14:30-15:15 j.angielski-1/2 PR L-3

Czwartek

1 7:10- 7:55 adm.syst.ope-1/2 MŚ i36
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
2 8:00- 8:45 adm.syst.ope-1/2 MŚ i36
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
3 8:55- 9:40 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
4 9:50-10:35 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
5 10:55-11:40 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 MU i21
napr.urządz-3/3 BG i39B
6 11:50-12:35 r_matematyka US 108
7 12:45-13:30 chemia SW 207
8 13:40-14:25 godz.wych US 108

Piątek

2 8:00- 8:45 j.polski RW 106
3 8:55- 9:40 r_fizyka-1/2 IŁ 107
j.niemiecki-2/2 Ka 104B
4 9:50-10:35 biologia AŁ 207
5 10:55-11:40 j.rosyjski-1/2 ZW 104B
wf-2/2 AP wf1
6 11:50-12:35 historia EH 103
7 12:45-13:30 przedsięb. DM 41
8 13:40-14:25 Eks.urz.pery-1/2 MU i21
9 14:30-15:15 Eks.urz.pery-1/2 MU i21

Plan klasy: 2M

Poniedziałek

9 14:30-15:15 M.3-Mech ck zp1
10 15:20-16:05 M.3-Mech ck zp1
11 16:10-16:55 M.3-Mech ck zp1
12 17:00-17:45 M.3-Mech ck zp1
13 17:50-18:35 M.3-Mech ck zp1

Wtorek

1 7:10- 7:55 M.1.3-Mech-1/2 BK L-104
M.1.2-Mech-2/2 GP 206
2 8:00- 8:45 M.1.3-Mech-1/2 BK L-104
M.1.2-Mech-2/2 GP 206
3 8:55- 9:40 M.1.2-Mech-1/2 GP 206
M.1.3-Mech-2/2 BK L-104
4 9:50-10:35 M.1.2-Mech-1/2 GP 206
M.1.3-Mech-2/2 BK L-104
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 KP L-3
wf-2/2 SS wf 2 L
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 KU L-116
wf-2/2 SS wf 2 L
7 12:45-13:30 godz.wych RŻ L-7
8 13:40-14:25 informatyka-1/2 PS Lin-102
j.angielski-2/2 PR L-106
9 14:30-15:15 j.polski KT L-4

Środa

1 7:10- 7:55 j.niemiecki-2/2 Km 104A
2 8:00- 8:45 M2-Mech-1/2 Mh 28
informatyka-2/2 PS Lin-102
3 8:55- 9:40 chemia Pa 207
4 9:50-10:35 M.1.1-Mech-1/2 Mq 106
M.1.1-Mech-2/2 RA 22
5 10:55-11:40 M.1.1-Mech-1/2 Mq 106
M.1.1-Mech-2/2 RA 22
6 11:50-12:35 religia DU 108
7 12:45-13:30 j.polski KT 101
8 13:40-14:25 j.polski KT 101
9 14:30-15:15 wf-1/2 SS wf3
10 15:20-16:05 wf-1/2 SS wf3

Czwartek

1 7:10- 7:55 j.niemiecki-2/2 Km L-3
2 8:00- 8:45 biologia AS L-1
3 8:55- 9:40 j.angielski-1/2 KP L-103
M2-Mech-2/2 RÓ L-107
4 9:50-10:35 r_fizyka-1/2 IŁ L-105
M2-Mech-2/2 RÓ L-107
5 10:55-11:40 r_fizyka IŁ L-105
6 11:50-12:35 historia EH L-5
7 12:45-13:30 matematyka RŻ L-7
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 KU L-3
j.angielski-2/2 PR L-101
9 14:30-15:15 religia DU L-6

Piątek

1 7:10- 7:55 biologia AS 207
2 8:00- 8:45 wf-1/2 SS wf2
r_fizyka-2/2 IŁ 208
3 8:55- 9:40 przedsięb. DM 41
4 9:50-10:35 M2-Mech-1/2 Mh 28
wf-2/2 SS wf 1 L
5 10:55-11:40 r_matematyka RŻ 108
6 11:50-12:35 matematyka RŻ 108
7 12:45-13:30 chemia Pa 205
8 13:40-14:25 historia EH 103

Plan klasy: 2H

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M2-Mech-1/2 RÓ 28
M.1.3-Mech-2/2 BK 206
2 8:00- 8:45 M2-Mech-1/2 RÓ 28
M.1.3-Mech-2/2 BK 206
3 8:55- 9:40 M.1.3-Mech-1/2 BK 206
M2-Mech-2/2 RÓ 209
4 9:50-10:35 M.1.3-Mech-1/2 BK 206
M2-Mech-2/2 RÓ 209
5 10:55-11:40 wf-1/2 VW wf3
j.niemiecki-2/2 AN 104B
6 11:50-12:35 chemia Pa 207
7 12:45-13:30 matematyka LK 201
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 WI 204B
wf-2/2 AP wf4
9 14:30-15:15 j.angielski-2/2 WI 204B

Wtorek

1 7:10- 7:55 M.3-Mech ck zp1
2 8:00- 8:45 M.3-Mech ck zp1
3 8:55- 9:40 M.3-Mech ck zp1
4 9:50-10:35 M.3-Mech ck zp1
5 10:55-11:40 M.3-Mech ck zp1

Środa

1 7:10- 7:55 j.polski Py L-106
2 8:00- 8:45 j.polski Py L-106
3 8:55- 9:40 informatyka-1/2 PS Lin-102
j.niemiecki-2/2 AN L-3
4 9:50-10:35 biologia AŁ L-1
5 10:55-11:40 historia KX L-5
6 11:50-12:35 matematyka LK L-7
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 AN L-3
j.angielski-2/2 WI L-8
8 13:40-14:25 przedsięb. DM L-108
9 14:30-15:15 wf-1/2 VW wf 1 L

Czwartek

1 7:10- 7:55 godz.wych AN 41
2 8:00- 8:45 r_fizyka RO 205
3 8:55- 9:40 wf-1/2 VW wf3
M.1.1-Mech-2/2 RA 22
4 9:50-10:35 M.1.2-Mech-1/2 GP 206
M.1.1-Mech-2/2 RA 22
5 10:55-11:40 M.1.2-Mech-1/2 GP 206
informatyka-2/2 PS Lin-102
6 11:50-12:35 religia VR L-103
7 12:45-13:30 M.1.1-Mech-1/2 Mq L-107
M.1.2-Mech-2/2 RÓ L-1
8 13:40-14:25 M.1.1-Mech-1/2 Mq L-107
M.1.2-Mech-2/2 RÓ L-1
9 14:30-15:15 biologia AŁ L-1

Piątek

1 7:10- 7:55 j.polski Py L-106
2 8:00- 8:45 j.niemiecki-1/2 AN L-103
wf-2/2 AP wf 1 L
3 8:55- 9:40 j.angielski-1/2 WI L-3
wf-2/2 AP wf 1 L
4 9:50-10:35 historia KX L-5
5 10:55-11:40 chemia Pa L-115
6 11:50-12:35 religia VR L-5
7 12:45-13:30 r_matematyka LK L-7
8 13:40-14:25 r_fizyka RO L-4

Plan klasy: 2E

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 M3-2/4 AW 202
M3-4/4 KJ 44
3 8:55- 9:40 M3-2/4 AW 202
M3-4/4 KJ 44
4 9:50-10:35 r_matematyka LK 201
5 10:55-11:40 wf-1/2 Mz wf4
j.niemiecki-2/2 RU 104A
6 11:50-12:35 j.polski LM 106
7 12:45-13:30 M2-1/4 TZ 27B
M2-2/4 BY 24
M2-3/4 CI 20
M2-4/4 NR 102
8 13:40-14:25 M2-1/4 TZ 27B
M2-2/4 BY 24
M2-3/4 CI 20
M2-4/4 NR 102
9 14:30-15:15 M2-1/4 TZ 27B
M2-2/4 BY 24
M2-3/4 CI 20
M2-4/4 NR 102
10 15:20-16:05 M2-1/4 TZ 27B
M2-2/4 BY 24
M2-3/4 CI 20
M2-4/4 NR 102

Wtorek

2 8:00- 8:45 M3-2/4 AW 44
M3-4/4 RH 02
3 8:55- 9:40 M3-2/4 AW 44
M3-4/4 RH 02
4 9:50-10:35 M3-2/4 AW 44
M3-4/4 RH 02
5 10:55-11:40 informatyka-1/2 DM i39B
wf-2/2 NO wf2
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 MK 34
j.angielski-2/2 BM 104B
7 12:45-13:30 historia SO 106
8 13:40-14:25 matematyka LK 201
9 14:30-15:15 chemia SW 207
10 15:20-16:05 M3-1/4 KJ 26B
M3-3/4 BJ 02
11 16:10-16:55 M3-1/4 KJ 26B
M3-3/4 BJ 02
12 17:00-17:45 M3-1/4 KJ 26B
M3-3/4 BJ 02

Środa

1 7:10- 7:55 j.polski LM 106
2 8:00- 8:45 j.polski LM 106
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/2 Ka 104B
j.niemiecki-2/2 RU 204B
4 9:50-10:35 biologia AS 206
5 10:55-11:40 wf-1/2 Mz wf3
wf-2/2 NO wf4
6 11:50-12:35 wf-1/2 Mz wf3
wf-2/2 NO wf4
7 12:45-13:30 religia WÓ 202
8 13:40-14:25 godz.wych AW 202

Czwartek

1 7:10- 7:55 M3-1/4 KJ 27
M3-2/4 AW 44
M3-3/4 BJ 02
M3-4/4 RH 04
2 8:00- 8:45 M3-1/4 KJ 27
M3-2/4 AW 44
M3-3/4 BJ 02
M3-4/4 RH 04
3 8:55- 9:40 M3-1/4 KJ 27
M3-2/4 AW 44
M3-3/4 BJ 02
M3-4/4 RH 04
4 9:50-10:35 M3-1/4 KJ 27
M3-2/4 AW 44
M3-3/4 BJ 02
M3-4/4 RH 04
5 10:55-11:40 religia WÓ 101
6 11:50-12:35 biologia AS 207
7 12:45-13:30 r_fizyka AK 201
8 13:40-14:25 chemia SW 207

Piątek

1 7:10- 7:55 M3-1/4 RH 04
M3-3/4 BJ 44
2 8:00- 8:45 M3-1/4 RH 04
M3-3/4 BJ 44
3 8:55- 9:40 przedsięb. RS L-101
4 9:50-10:35 matematyka LK L-7
5 10:55-11:40 r_fizyka-1/2 AK 30
informatyka-2/2 PS Lin-102
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 MK 104A
r_fizyka-2/2 AK 30
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 Ka 204B
j.angielski-2/2 BM 104B
8 13:40-14:25 historia SO 206

Plan klasy: 2T

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 M2 mechatron-2/2 KL 40
4 9:50-10:35 M2 mechatron-1/2 KL 30
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29A
5 10:55-11:40 M2 mechatron-1/2 KL 30
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29A
6 11:50-12:35 M6-Mtron/pod-1/2 Td 29A
j.angielski-2/2 Kr 30
7 12:45-13:30 M6-Mtron/pod-1/2 Td 29A
j.niemiecki-2/2 RU L-108
8 13:40-14:25 M6-Mtron/pod-1/2 Td 29A
informatyka-2/2 PS Lin-102
9 14:30-15:15 M4-Mtron/pod-1/2 DJ 29B
wf-2/2 AP wf4
10 15:20-16:05 M4-Mtron/pod-1/2 DJ 29B
wf-2/2 AP wf4
11 16:10-16:55 M4-Mtron/pod-1/2 DJ 29B

Wtorek

2 8:00- 8:45 matematyka ML 209
3 8:55- 9:40 wf-1/2 OL wf4
j.niemiecki-2/2 RU 104B
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/2 RU 201
wf-2/2 AP wf2
5 10:55-11:40 chemia Pa 209
6 11:50-12:35 r_fizyka PJ 107
7 12:45-13:30 M4-Mtron/pod-1/2 DJ 29B
M6-Mtron/pod-2/2 PT 30
8 13:40-14:25 M4-Mtron/pod-1/2 DJ 29B
M6-Mtron/pod-2/2 PT 30
9 14:30-15:15 M2 mechatron-1/2 KL 208
M6-Mtron/pod-2/2 PT 30

Środa

1 7:10- 7:55 M2 mechatron-2/2 KL 109
2 8:00- 8:45 matematyka ML L-104
3 8:55- 9:40 godz.wych ML L-104
4 9:50-10:35 historia SO L-8
5 10:55-11:40 chemia Pa L-115
6 11:50-12:35 biologia AŁ L-1
7 12:45-13:30 religia TA L-6
8 13:40-14:25 j.polski AI L-4

Czwartek

2 8:00- 8:45 historia SO 103
3 8:55- 9:40 przedsięb. DM 41
4 9:50-10:35 informatyka-1/2 PS Lin-102
M2 mechatron-2/2 KL 209
5 10:55-11:40 wf-1/2 OL wf3
M4-Mtron/pod-2/2 DJ 30
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 RU 104B
M4-Mtron/pod-2/2 DJ 30
7 12:45-13:30 r_fizyka-1/2 PJ 107
M4-Mtron/pod-2/2 DJ 30
8 13:40-14:25 biologia AŁ 41
9 14:30-15:15 j.angielski-1/2 PR 41
r_fizyka-2/2 PJ 107

Piątek

1 7:10- 7:55 M6-Mtron/pod-1/2 Td 29A
2 8:00- 8:45 M6-Mtron/pod-1/2 Td 29A
j.angielski-2/2 Kr 103
3 8:55- 9:40 wf-1/2 OL wf3
M4-Mtron/pod-2/2 DJ 29A
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 PR 205
M4-Mtron/pod-2/2 DJ 29A
5 10:55-11:40 j.polski AI 203
6 11:50-12:35 j.polski AI 203
7 12:45-13:30 r_matematyka ML L-104
8 13:40-14:25 religia TA L-6

Plan klasy: 2W

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M2 mechatron-3/4 KL 209
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/4 PR 107
M2 mechatron-3/4 KL 209
3 8:55- 9:40 chemia AŁ 201
4 9:50-10:35 M3-1/4 NA 26B
M3-2/4 BJ 02
j.angielski-3/4 BM 104B
5 10:55-11:40 M3-1/4 NA 26B
M3-2/4 BJ 02
wf-3/4 NO wf2
6 11:50-12:35 religia WÓ 101
7 12:45-13:30 matematyka AJ 206
8 13:40-14:25 godz.wych AJ 206
9 14:30-15:15 informatyka-1/4 PS Lin-102
r_fizyka-3/4 RC 107

Wtorek

1 7:10- 7:55 wf-1/4 VW wf1
M2 mechatron-3/4 KL L-6
2 8:00- 8:45 wf-1/4 VW wf1
j.niemiecki-3/4 BP L-4
3 8:55- 9:40 biologia AŁ L-1
4 9:50-10:35 przedsięb. RS L-101
5 10:55-11:40 M3-1/4 NA 27B
M3-2/4 BJ 02
M6-Mtron/pod-3/4 NW 29B
M6-Mtron/pod-4/4 Td 30
6 11:50-12:35 M3-1/4 NA 27B
M3-2/4 BJ 02
M6-Mtron/pod-3/4 NW 29B
M6-Mtron/pod-4/4 Td 30
7 12:45-13:30 M3-1/4 NA 27B
M3-2/4 BJ 02
M2 mechatron-4/4 KL 208
8 13:40-14:25 M3-1/4 NA 27B
M3-2/4 BJ 02
M2 mechatron-4/4 KL 208

Środa

1 7:10- 7:55 M3-1/4 NA 27
M3-2/4 BJ 02
M6-Mtron/pod-3/4 NW 29B
M4-Mtron/pod-4/4 AK 30
2 8:00- 8:45 M3-1/4 NA 27
M3-2/4 BJ 02
M6-Mtron/pod-3/4 NW 29B
M4-Mtron/pod-4/4 AK 30
3 8:55- 9:40 M3-1/4 NA 27
M3-2/4 BJ 02
M6-Mtron/pod-3/4 NW 29B
M4-Mtron/pod-4/4 AK 30
4 9:50-10:35 M2-1/4 IS 26A
M2-2/4 CS 013
M4-Mtron/pod-3/4 DJ 29A
M6-Mtron/pod-4/4 Td 30
5 10:55-11:40 M2-1/4 IS 26A
M2-2/4 CS 013
M4-Mtron/pod-3/4 DJ 29A
M6-Mtron/pod-4/4 Td 30
6 11:50-12:35 M2-1/4 IS 26A
M2-2/4 CS 013
M4-Mtron/pod-3/4 DJ 29A
M6-Mtron/pod-4/4 Td 30
7 12:45-13:30 M2-1/4 IS 26A
M2-2/4 CS 013
j.niemiecki-3/4 BP 29B
8 13:40-14:25 historia SO 103

Czwartek

2 8:00- 8:45 M2 mechatron-4/4 KL 22
3 8:55- 9:40 historia SO 103
4 9:50-10:35 j.polski RW L-8
5 10:55-11:40 r_fizyka RC L-7
6 11:50-12:35 religia WÓ L-3
7 12:45-13:30 matematyka AJ L-104
8 13:40-14:25 wf-1/4 VW wf 1 L
informatyka-3/4 PS Lin-102
9 14:30-15:15 j.niemiecki-1/4 ZI 104B
M4-Mtron/pod-3/4 DJ 30
M4-Mtron/pod-4/4 AK 29B
10 15:20-16:05 M4-Mtron/pod-3/4 DJ 30
M4-Mtron/pod-4/4 AK 29B

Piątek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/4 PR 104B
wf-3/4 NO wf3
2 8:00- 8:45 r_fizyka-1/4 RC 107
wf-3/4 NO wf3
3 8:55- 9:40 biologia AŁ 207
4 9:50-10:35 j.polski RW 101
5 10:55-11:40 j.polski RW 101
6 11:50-12:35 chemia AŁ 207
7 12:45-13:30 r_matematyka AJ 201
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/4 ZI 204A
j.angielski-3/4 BM 104B

Plan klasy: 2N

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M.3-Energ-1/3 MW 26A
M.1-Ener+OZE-2/3 CS 04
M.1-Ener+OZE-3/3 MŁ 23
2 8:00- 8:45 M.3-Energ-1/3 MW 26A
M.1-Ener+OZE-2/3 CS 04
M.1-Ener+OZE-3/3 MŁ 23
3 8:55- 9:40 M.3-Energ-1/3 MW 26A
M.1-Ener+OZE-2/3 CS 04
M.1-Ener+OZE-3/3 MŁ 23
4 9:50-10:35 M.3-Energ-1/3 MW 26A
M.1-Ener+OZE-2/3 CS 04
M.1-Ener+OZE-3/3 MŁ 23
5 10:55-11:40 matematyka MV 205
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 PR i105
j.niemiecki-2/2 RU 34
7 12:45-13:30 chemia SW 108
8 13:40-14:25 r_fizyka RO 44

Wtorek

1 7:10- 7:55 M.3-OZE-3/3 IS 26A
2 8:00- 8:45 M.1-Ener+OZE-1/3 MŁ 23
M.2-OZE-2/3 EE 04
M.3-OZE-3/3 IS 26A
3 8:55- 9:40 M.1-Ener+OZE-1/3 MŁ 23
M.2-OZE-2/3 EE 04
M.3-OZE-3/3 IS 26A
4 9:50-10:35 M.1-Ener+OZE-1/3 MŁ 23
M.2-OZE-2/3 EE 04
M.3-OZE-3/3 IS 26A
5 10:55-11:40 M.1-Ener+OZE-1/3 MŁ 23
M.2-OZE-2/3 EE 04
M.3-OZE-3/3 IS 26A
6 11:50-12:35 chemia SW 207
7 12:45-13:30 j.polski AI 203
8 13:40-14:25 wf-1/2 OL wf1
9 14:30-15:15 wf-1/2 OL wf 1 L

Środa

1 7:10- 7:55 informatyka-2/2 PS Lin-102
2 8:00- 8:45 j.niemiecki-1/2 BP L-6
j.niemiecki-2/2 RU L-3
3 8:55- 9:40 wf-1/2 OL wf 2 L
wf-2/2 Si wf 1 L
4 9:50-10:35 przedsięb. RS L-101
5 10:55-11:40 r_fizyka RO 208
6 11:50-12:35 matematyka MV 205
7 12:45-13:30 r_matematyka MV 205
8 13:40-14:25 religia WW 41

Czwartek

4 9:50-10:35 j.angielski-2/2 Pk 34
5 10:55-11:40 historia SO 103
6 11:50-12:35 biologia AŁ 106
7 12:45-13:30 godz.wych MŁ 209
8 13:40-14:25 M.2-Energ-1/3 IM 29A
M.3-OZE-2/3 IS 26A
M.2-OZE-3/3 EE 27B
9 14:30-15:15 M.2-Energ-1/3 IM 29A
M.3-OZE-2/3 IS 26A
M.2-OZE-3/3 EE 27B
10 15:20-16:05 M.2-Energ-1/3 IM 29A
M.3-OZE-2/3 IS 26A
M.2-OZE-3/3 EE 27B
11 16:10-16:55 M.2-Energ-1/3 IM 29A
M.3-OZE-2/3 IS 26A
M.2-OZE-3/3 EE 27B
12 17:00-17:45 M.2-Energ-1/3 IM 29A
M.3-OZE-2/3 IS 26A

Piątek

1 7:10- 7:55 j.niemiecki-1/2 BP 108
wf-2/2 Si wf2
2 8:00- 8:45 j.angielski-1/2 PR 104B
wf-2/2 Si wf4
3 8:55- 9:40 j.polski AI 203
4 9:50-10:35 j.polski AI 203
5 10:55-11:40 biologia AŁ 207
6 11:50-12:35 historia SO 206
7 12:45-13:30 religia WW 209
8 13:40-14:25 informatyka-1/2 PS Lin-102
j.angielski-2/2 Pk 106

Plan klasy: 2Zp

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 podst.elektr BN 41
2 8:00- 8:45 podst.elektr BN 41
3 8:55- 9:40 j.polski RW L-4
4 9:50-10:35 matematyka ML L-107
5 10:55-11:40 j.angielski WI L-3
6 11:50-12:35 wf Mz wf 2 L
7 12:45-13:30 wf Mz wf 1 L

Wtorek

2 8:00- 8:45 j.polski RW 203
3 8:55- 9:40 religia Re 40
4 9:50-10:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 27
5 10:55-11:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 27
6 11:50-12:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 27

Środa

1 7:10- 7:55 godz.wych Mz L-6
2 8:00- 8:45 historia RJ L-5
3 8:55- 9:40 geografia RS L-101
4 9:50-10:35 matematyka ML L-104
5 10:55-11:40 podst.elektr BN L-6
6 11:50-12:35 podst.elektr BN L-6
7 12:45-13:30 wf Mz wf 1 L

Czwartek

1 7:10- 7:55 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 013
2 8:00- 8:45 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 013
3 8:55- 9:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 PT 013
4 9:50-10:35 religia Re 101
5 10:55-11:40 j.angielski WI 108
6 11:50-12:35 fizyka Pa 202

Piątek

4 9:50-10:35 podst.elektr BN L-6
5 10:55-11:40 podst.elektr BN L-6
6 11:50-12:35 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B
7 12:45-13:30 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B
8 13:40-14:25 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B
9 14:30-15:15 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B
10 15:20-16:05 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B
11 16:10-16:55 mont.inst-1/2 BY 24
mont.inst-2/2 TZ 27B

Plan klasy: 2Op

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 zaj.prak. ZU zp1
2 8:00- 8:45 zaj.prak. ZU zp1
3 8:55- 9:40 zaj.prak. ZU zp1
4 9:50-10:35 zaj.prak. ZU zp1
5 10:55-11:40 zaj.prak. ZU zp1

Wtorek

2 8:00- 8:45 tech.obr.skr-1/2 RÓ 22
Prac.kom.wsp-2/2 KL 41
3 8:55- 9:40 tech.obr.skr-1/2 RÓ 22
Prac.kom.wsp-2/2 KL 41
4 9:50-10:35 Prac.kom.wsp-1/2 FS 28
tech.obr.skr-2/2 RÓ 22
5 10:55-11:40 Prac.kom.wsp-1/2 FS 28
tech.obr.skr-2/2 RÓ 22
6 11:50-12:35 religia WW 44
7 12:45-13:30 wf-1/2 NO wfB
Prac.pro CNC-2/2 FS 109
8 13:40-14:25 wf-1/2 NO wf3
Prac.pro CNC-2/2 FS 109
9 14:30-15:15 j.angielski-2/2 WI 104A

Środa

1 7:10- 7:55 matematyka US 108
2 8:00- 8:45 matematyka US 108
3 8:55- 9:40 j.polski RW 108
4 9:50-10:35 fizyka Pa 207
5 10:55-11:40 historia EH 103
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 PR 34
j.angielski-2/2 WI 204A
7 12:45-13:30 Prac.pro CNC-1/2 FS 109
wf-2/2 NO wfB
8 13:40-14:25 Prac.pro CNC-1/2 FS 109
wf-2/2 NO wf2

Czwartek

1 7:10- 7:55 zaj.prak. ZU zp1
2 8:00- 8:45 zaj.prak. ZU zp1
3 8:55- 9:40 zaj.prak. ZU zp1
4 9:50-10:35 zaj.prak. ZU zp1
5 10:55-11:40 zaj.prak. ZU zp1

Piątek

1 7:10- 7:55 po.techn.wyt GP L-104
2 8:00- 8:45 po.techn.wyt GP L-104
3 8:55- 9:40 j.polski RW L-4
4 9:50-10:35 religia WW L-108
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 PR L-103
wf-2/2 NO wf 1 L
6 11:50-12:35 geografia RS L-101
7 12:45-13:30 godz.wych NO L-108
8 13:40-14:25 wf-1/2 NO wf2

Plan klasy: 2AgS

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 Mont.eks.sie-2/2 JO i36
2 8:00- 8:45 Mont.eks.sie-2/2 JO i36
3 8:55- 9:40 Eks.urz.pery-1/2 MU i21
proj.i ad.ba-2/2 CM i9
4 9:50-10:35 Eks.urz.pery-1/2 MU i21
proj.i ad.ba-2/2 CM i9
5 10:55-11:40 proj.i ad.ba-1/2 CM i9
Eks.urz.pery-2/2 MU i21
6 11:50-12:35 proj.i ad.ba-1/2 CM i9
Eks.urz.pery-2/2 MU i21
7 12:45-13:30 Mont.eks.sie-1/2 WO i21
wf-2/2 AP wf2
8 13:40-14:25 Mont.eks.sie-1/2 WO i21

Wtorek

3 8:55- 9:40 matematyka MV 205
4 9:50-10:35 r_matematyka MV 205
5 10:55-11:40 godz.wych EZ 103
6 11:50-12:35 religia DU 203
7 12:45-13:30 u_inny Pa 207
8 13:40-14:25 historia SO 106
9 14:30-15:15 wf-1/2 BŁ wf4

Środa

4 9:50-10:35 wf-2/2 AP wf3
5 10:55-11:40 wf-2/2 AP wf2
6 11:50-12:35 przedsięb. DM 41
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 SD 104A
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
8 13:40-14:25 u_inny Pa 207
9 14:30-15:15 religia DU 201
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-1/2 WO i105
11 16:10-16:55 Mont.eks.sie-1/2 WO i105
12 17:00-17:45 Mont.eks.sie-1/2 WO i105

Czwartek

1 7:10- 7:55 j.polski SA 101
2 8:00- 8:45 j.polski SA 101
3 8:55- 9:40 j.rosyjski-1/2 ZW 204B
j.angielski-2/2 MK 204A
4 9:50-10:35 adm.serw.sys-1/2 EZ i18
adm.serw.sys-2/2 MŚ i36
5 10:55-11:40 adm.serw.sys-1/2 EZ i18
adm.serw.sys-2/2 MŚ i36
6 11:50-12:35 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i21
7 12:45-13:30 napr.urządz-1/3 ZN i7
napr.urządz-2/3 BG i39B
napr.urządz-3/3 WO i21

Piątek

1 7:10- 7:55 j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
2 8:00- 8:45 r_matematyka MV 205
3 8:55- 9:40 j.polski SA 101
4 9:50-10:35 j.rosyjski-1/2 ZW i105
j.angielski-2/2 MK 104A
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 SD 204A
Mont.eks.sie-2/2 JO i36
6 11:50-12:35 wf-1/2 BŁ wf4
Mont.eks.sie-2/2 JO i36
7 12:45-13:30 wf-1/2 BŁ wf1
Mont.eks.sie-2/2 JO i36

Plan klasy: 2Bg

Poniedziałek

5 10:55-11:40 napr.urządz-1/3 ZN i7
6 11:50-12:35 napr.urządz-1/3 ZN i7
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 Ka 104A
proj.i ad.ba-2/2 CM i9
8 13:40-14:25 wf-1/2 BB wf3
proj.i ad.ba-2/2 CM i9
9 14:30-15:15 Mont.eks.sie-1/2 WO i9
adm.serw.sys-2/2 MŚ i17
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-1/2 WO i9
adm.serw.sys-2/2 MŚ i17
11 16:10-16:55 Mont.eks.sie-1/2 WO i9
wf-2/2 OL wf1

Wtorek

1 7:10- 7:55 Eks.urz.pery-1/2 MU i39B
Mont.eks.sie-2/2 MC i42
2 8:00- 8:45 Eks.urz.pery-1/2 MU i39B
Mont.eks.sie-2/2 MC i42
3 8:55- 9:40 proj.i ad.ba-1/2 CM i9
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
4 9:50-10:35 proj.i ad.ba-1/2 CM i9
Eks.urz.pery-2/2 MU i39B
5 10:55-11:40 matematyka LK 201
6 11:50-12:35 j.polski RW 101
7 12:45-13:30 religia WÓ 206
8 13:40-14:25 j.niemiecki-2/2 Km 101

Środa

1 7:10- 7:55 j.polski RW L-8
2 8:00- 8:45 j.polski RW L-8
3 8:55- 9:40 religia WÓ L-108
4 9:50-10:35 u_inny RC L-107
5 10:55-11:40 napr.urządz-2/3 ZN i7
napr.urządz-3/3 BG i39B
6 11:50-12:35 napr.urządz-2/3 ZN i7
napr.urządz-3/3 BG i39B
7 12:45-13:30 wf-2/2 OL wf2

Czwartek

2 8:00- 8:45 wf-1/2 BB wf 1 L
j.niemiecki-2/2 Km 104B
3 8:55- 9:40 wf-1/2 BB wf 2 L
j.angielski-2/2 SD 104B
4 9:50-10:35 historia SO 103
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 SD 106
Mont.eks.sie-2/2 MC i42
6 11:50-12:35 adm.serw.sys-1/2 MŚ i36
Mont.eks.sie-2/2 MC i42
7 12:45-13:30 adm.serw.sys-1/2 MŚ i36
Mont.eks.sie-2/2 MC i42
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 Ka 104A

Piątek

3 8:55- 9:40 j.angielski-2/2 SD 204A
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 SD 204A
wf-2/2 OL wf4
5 10:55-11:40 przedsięb. DM 41
6 11:50-12:35 u_inny RC 107
7 12:45-13:30 godz.wych SD 208
8 13:40-14:25 r_matematyka LK 201
9 14:30-15:15 r_matematyka LK 201
10 15:20-16:05 Mont.eks.sie-1/2 WO i17
11 16:10-16:55 Mont.eks.sie-1/2 WO i17

Plan klasy: 2Eg

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M2-4/4 EK 102
2 8:00- 8:45 wf-1/4 SS wf3
M2-4/4 EK 102
3 8:55- 9:40 wf-1/4 SS wf3
M3-3/4 NR 29B
M2-4/4 EK 102
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/4 Km 104A
M3-3/4 NR 29B
M2-4/4 EK 102
5 10:55-11:40 j.angielski-1/4 Pk 34
M3-3/4 NR 29B
M2-4/4 EK 102
6 11:50-12:35 matematyka JP 209
7 12:45-13:30 przedsięb. DM 41
8 13:40-14:25 j.polski KT 40

Wtorek

1 7:10- 7:55 M2-2/4 EK 102
wf-3/4 RN wf3
2 8:00- 8:45 M3-1/4 JN 202
M2-2/4 EK 102
wf-3/4 RN wf2
3 8:55- 9:40 M3-1/4 JN 202
M2-2/4 EK 102
r_fizyka-3/4 RC 209
4 9:50-10:35 M3-1/4 JN 202
M2-2/4 EK 102
j.niemiecki-3/4 ZI 204B
5 10:55-11:40 M3-1/4 JN 202
M2-2/4 EK 102
j.angielski-3/4 Pk 104B
6 11:50-12:35 religia Re 40
7 12:45-13:30 M4-Elektr-2/4 TZ 27
M4-Elektr-3/4 EK 102
8 13:40-14:25 M4-Elektr-2/4 TZ 27
M4-Elektr-3/4 EK 102

Środa

2 8:00- 8:45 r_fizyka-1/4 RC L-107
wf-3/4 RN wf1
3 8:55- 9:40 r_matematyka JP 209
4 9:50-10:35 M2-1/4 EK 102
M3-2/4 JR 27B
M3-3/4 NR 02
M3-4/4 KJ 27
5 10:55-11:40 M2-1/4 EK 102
M3-2/4 JR 27B
M3-3/4 NR 02
M3-4/4 KJ 27
6 11:50-12:35 M2-1/4 EK 102
M3-2/4 JR 27B
M3-3/4 NR 02
M3-4/4 KJ 27
7 12:45-13:30 M2-1/4 EK 102
M3-3/4 NR 02
M3-4/4 KJ 27
8 13:40-14:25 M2-1/4 EK 102
j.niemiecki-3/4 ZI 104B
9 14:30-15:15 M4-Elektr-1/4 EK 102
10 15:20-16:05 M4-Elektr-1/4 EK 102

Czwartek

3 8:55- 9:40 j.polski KT L-4
4 9:50-10:35 j.polski KT L-4
5 10:55-11:40 historia EH L-5
6 11:50-12:35 r_matematyka JP 209
7 12:45-13:30 religia Re 102
8 13:40-14:25 M1-1/4 NR 102
M1-2/4 CI 013
M1-3/4 TM 202
M1-4/4 CS 20
9 14:30-15:15 M1-1/4 NR 102
M1-2/4 CI 013
M1-3/4 TM 202
M1-4/4 CS 20
10 15:20-16:05 M1-1/4 NR 102
M1-2/4 CI 013
M1-3/4 TM 202
M1-4/4 CS 20

Piątek

1 7:10- 7:55 M3-2/4 JR 20
M2-3/4 EK 102
M3-4/4 KJ 26B
2 8:00- 8:45 M3-1/4 JN 02
M3-2/4 JR 20
M2-3/4 EK 102
M3-4/4 KJ 26B
3 8:55- 9:40 M3-1/4 JN 02
M3-2/4 JR 20
M2-3/4 EK 102
M3-4/4 KJ 26B
4 9:50-10:35 M3-1/4 JN 02
M3-2/4 JR 20
M2-3/4 EK 102
M4-Elektr-4/4 TZ 26B
5 10:55-11:40 wf-1/4 SS wf3
M2-3/4 EK 102
M4-Elektr-4/4 TZ 26B
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/4 Km 204B
j.angielski-3/4 Pk i105
7 12:45-13:30 godz.wych EK 40
8 13:40-14:25 r_fizyka RC 107
9 14:30-15:15 j.angielski-1/4 Pk 106

Plan klasy: 2Mg

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 j.polski RW 205
2 8:00- 8:45 j.polski RW 205
3 8:55- 9:40 religia DU 203
4 9:50-10:35 M2-Mech-1/2 GP 208
M2-Mech-2/2 Mh 109
5 10:55-11:40 M2-Mech-1/2 GP 208
M2-Mech-2/2 Mh 109
6 11:50-12:35 matematyka WY L-104
7 12:45-13:30 wf-1/2 SM wf 2 L
j.angielski-2/2 PR L-7
8 13:40-14:25 j.niemiecki-1/2 ZI 104A
wf-2/2 SM wf 2 L
9 14:30-15:15 wf-2/2 SM wf 1 L

Wtorek

1 7:10- 7:55 M1.1-Mech-2/2 Ky 208
2 8:00- 8:45 M1.1-Mech-2/2 Ky 208
3 8:55- 9:40 r_matematyka WY 108
4 9:50-10:35 r_matematyka WY 108
5 10:55-11:40 M2-Mech-1/2 GP 206
j.niemiecki-2/2 Km 34
6 11:50-12:35 M1.2-Mech-1/2 GP 206
M1.2-Mech-2/2 RÓ 22
7 12:45-13:30 godz.wych SM 40
8 13:40-14:25 r_fizyka RO 107
9 14:30-15:15 j.angielski-1/2 MK 40
wf-2/2 SM wf3
10 15:20-16:05 wf-1/2 SM wf3

Środa

2 8:00- 8:45 M1.2-Mech-1/2 GP 206
M4.1-Mech-2/2 KL 109
3 8:55- 9:40 M1.2-Mech-1/2 GP 206
M4.1-Mech-2/2 KL 109
4 9:50-10:35 j.polski RW 101
5 10:55-11:40 M1.1-Mech-1/2 Ky 202
j.angielski-2/2 PR 34
6 11:50-12:35 M1.1-Mech-1/2 Ky 202
M1.2-Mech-2/2 RÓ 201
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 ZI 104B
M1.2-Mech-2/2 RÓ 201
8 13:40-14:25 przedsięb. RS 40
9 14:30-15:15 wf-1/2 SM wf2

Czwartek

1 7:10- 7:55 M1.3-Mech-1/2 RÓ 28
2 8:00- 8:45 M1.3-Mech-1/2 RÓ 28
M2-Mech-2/2 Mh 109
3 8:55- 9:40 r_fizyka RO 205
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 MK 204A
j.niemiecki-2/2 Km 41
5 10:55-11:40 M4.1-Mech-1/2 FS 109
M1.3-Mech-2/2 RÓ 28
6 11:50-12:35 M4.1-Mech-1/2 FS 109
M1.3-Mech-2/2 RÓ 28
7 12:45-13:30 historia EH 103
8 13:40-14:25 religia DU 40

Piątek

1 7:10- 7:55 M3-Mech ck zp5
2 8:00- 8:45 M3-Mech ck zp5
3 8:55- 9:40 M3-Mech ck zp5
4 9:50-10:35 M3-Mech ck zp5
5 10:55-11:40 M3-Mech ck zp5

Plan klasy: 2Ng

Poniedziałek

4 9:50-10:35 j.angielski-1/4 PR 207
5 10:55-11:40 przedsięb. RS 40
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/4 ZI 208
r_fizyka-3/4 RC 107
7 12:45-13:30 M.5-Energ-1/4 MW 26B
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.2-OZE-4/4 ST 26A
8 13:40-14:25 M.5-Energ-1/4 MW 26B
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.2-OZE-4/4 ST 26A
9 14:30-15:15 M.5-Energ-1/4 MW 26B
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.2-OZE-4/4 ST 26A
10 15:20-16:05 wf-1/4 RN wf3
M.2-OZE-4/4 ST 26A
11 16:10-16:55 M.2-OZE-4/4 ST 26A

Wtorek

1 7:10- 7:55 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 013
M.5-Energ-2/4 MW 27B
M.3-OZE-3/4 ST 26B
2 8:00- 8:45 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 013
M.5-Energ-2/4 MW 27B
M.3-OZE-3/4 ST 26B
3 8:55- 9:40 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 013
M.5-Energ-2/4 MW 27B
M.3-OZE-3/4 ST 26B
4 9:50-10:35 religia VR 209
5 10:55-11:40 r_matematyka WY 208
6 11:50-12:35 matematyka WY 208
7 12:45-13:30 j.polski KT 209
8 13:40-14:25 j.polski KT 209
9 14:30-15:15 j.niemiecki-3/4 Km 101

Środa

1 7:10- 7:55 M.3-Energ-1/4 MW 26B
M.2-Energ-2/4 AW 44
M.3-OZE-3/4 ST 26A
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 013
2 8:00- 8:45 M.3-Energ-1/4 MW 26B
M.2-Energ-2/4 AW 44
M.3-OZE-3/4 ST 26A
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 013
3 8:55- 9:40 M.3-Energ-1/4 MW 26B
M.2-Energ-2/4 AW 44
M.3-OZE-3/4 ST 26A
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 013
4 9:50-10:35 M.3-Energ-1/4 MW 23
M.2-Energ-2/4 AW 44
j.niemiecki-3/4 Km 104A
5 10:55-11:40 j.polski KT 101
6 11:50-12:35 religia VR L-5
7 12:45-13:30 j.angielski-1/4 PR L-105
j.angielski-3/4 MK L-103
8 13:40-14:25 historia KX L-105
9 14:30-15:15 wf-3/4 OL wf 2 L

Czwartek

1 7:10- 7:55 wf-3/4 OL wfB
2 8:00- 8:45 r_fizyka-1/4 RC 107
wf-3/4 OL wf1
3 8:55- 9:40 godz.wych WY 108
4 9:50-10:35 r_matematyka WY 108
5 10:55-11:40 M.2-Energ-1/4 BN 27
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 013
M.3-OZE-4/4 ST 26A
6 11:50-12:35 M.2-Energ-1/4 BN 27
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 013
M.3-OZE-4/4 ST 26A
7 12:45-13:30 M.2-Energ-1/4 BN 27
M.1-Ener+OZE-2/4 NA 22
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 013
M.3-OZE-4/4 ST 26A
8 13:40-14:25 M.2-Energ-1/4 BN 27
M.2-OZE-3/4 ST 26B
9 14:30-15:15 M.2-OZE-3/4 ST 26B

Piątek

1 7:10- 7:55 M.3-Energ-2/4 MW 41
j.angielski-3/4 MK 104A
2 8:00- 8:45 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 22
M.3-Energ-2/4 MW 41
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 206
M.3-OZE-4/4 ST 26A
3 8:55- 9:40 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 22
M.3-Energ-2/4 MW 40
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 206
M.3-OZE-4/4 ST 26A
4 9:50-10:35 M.1-Ener+OZE-1/4 NA 22
M.3-Energ-2/4 MW 41
M.1-Ener+OZE-3/4 NR 106
M.3-OZE-4/4 ST 26A
5 10:55-11:40 r_fizyka RC 107
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/4 ZI 40
M.2-OZE-3/4 ST 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 26A
7 12:45-13:30 wf-1/4 RN wf3
M.2-OZE-3/4 ST 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 26A
8 13:40-14:25 wf-1/4 RN wf1
M.2-OZE-3/4 ST 26B
M.1-Ener+OZE-4/4 CS 26A

Plan klasy: 2Tg

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M4-Mtron/pod-1/2 AK 30
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29A
2 8:00- 8:45 M4-Mtron/pod-1/2 AK 30
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29A
3 8:55- 9:40 M4-Mtron/pod-1/2 AK 30
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29A
4 9:50-10:35 r_fizyka-1/2 AK L-1
wf-2/2 Si wf 1 L
5 10:55-11:40 j.polski KT L-4
6 11:50-12:35 j.polski KT L-4
7 12:45-13:30 r_matematyka JK 208
8 13:40-14:25 religia WÓ 101

Wtorek

1 7:10- 7:55 M4-Mtron/pod-1/2 AK L-105
M2 mechatron-2/2 Mq L-7
2 8:00- 8:45 M4-Mtron/pod-1/2 AK L-105
M2 mechatron-2/2 Mq L-7
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/2 BP L-4
j.angielski-2/2 Kr L-103
4 9:50-10:35 przedsięb. DM L-5
5 10:55-11:40 religia WÓ L-4
6 11:50-12:35 matematyka JK L-107
7 12:45-13:30 r_matematyka JK L-107
8 13:40-14:25 wf-1/2 Mi wf 1 L

Środa

3 8:55- 9:40 historia EH 103
4 9:50-10:35 M8-Mtron/pod-1/2 TS 29B
j.niemiecki-2/2 ZI 204A
5 10:55-11:40 M8-Mtron/pod-1/2 TS 29B
r_fizyka-2/2 AK 207
6 11:50-12:35 M8-Mtron/pod-1/2 TS 29B
M2 mechatron-2/2 Mq 22
7 12:45-13:30 wf-1/2 Mi wf4
M2 mechatron-2/2 Mq 22
8 13:40-14:25 M2 mechatron-1/2 Mq 22
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29B
9 14:30-15:15 M2 mechatron-1/2 Mq 22
M6-Mtron/pod-2/2 PT 29B

Czwartek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/2 Kr 202
2 8:00- 8:45 M2 mechatron-1/2 Mq 209
M4-Mtron/pod-2/2 AK 29A
3 8:55- 9:40 M2 mechatron-1/2 Mq 209
M4-Mtron/pod-2/2 AK 29A
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/2 BP 104A
M4-Mtron/pod-2/2 AK 29A
5 10:55-11:40 M6-Mtron/pod-1/2 TS 29A
M8-Mtron/pod-2/2 Td 29B
6 11:50-12:35 M6-Mtron/pod-1/2 TS 29A
M8-Mtron/pod-2/2 Td 29B
7 12:45-13:30 M6-Mtron/pod-1/2 TS 29A
M8-Mtron/pod-2/2 Td 29B
8 13:40-14:25 r_fizyka AK 201

Piątek

1 7:10- 7:55 godz.wych Kr 103
2 8:00- 8:45 wf-1/2 Mi wf1
M4-Mtron/pod-2/2 AK 29B
3 8:55- 9:40 j.angielski-1/2 Kr 34
M4-Mtron/pod-2/2 AK 29B
4 9:50-10:35 M6-Mtron/pod-1/2 TS 29B
j.niemiecki-2/2 ZI L-103
5 10:55-11:40 M6-Mtron/pod-1/2 TS 29B
j.angielski-2/2 Kr L-104
6 11:50-12:35 j.polski KT L-4
7 12:45-13:30 wf-2/2 Si wf 1 L
8 13:40-14:25 wf-2/2 Si wf 1 L

Plan klasy: 2Og

Poniedziałek

6 11:50-12:35 zaj.prak. ZU zp4
7 12:45-13:30 zaj.prak. ZU zp4
8 13:40-14:25 zaj.prak. ZU zp4
9 14:30-15:15 zaj.prak. ZU zp4
10 15:20-16:05 zaj.prak. ZU zp4

Wtorek

2 8:00- 8:45 pro.i ob. ob-1/2 FS 109
3 8:55- 9:40 pro.i ob. ob-1/2 FS 109
wf-2/2 WT wf2
4 9:50-10:35 prac.rys.tec-1/2 Mq 29A
wf-2/2 WT wf3
5 10:55-11:40 godz.wych WT 40
6 11:50-12:35 wf-1/2 WT wf1
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
7 12:45-13:30 tech.obr.skr-1/2 Mh 28
j.angielski-2/2 WI 205
8 13:40-14:25 po.techn.wyt GP 206
9 14:30-15:15 j.angielski-1/2 PR 204A
pro.i ob. ob-2/2 FS 109
10 15:20-16:05 pro.i ob. ob-2/2 FS 109

Środa

2 8:00- 8:45 wf-1/2 WT wfB
j.angielski-2/2 WI i105
3 8:55- 9:40 wf-1/2 WT wf1
tech.obr.skr-2/2 Mh 28
4 9:50-10:35 tech.obr.skr-1/2 Mh 109
wf-2/2 WT wf2
5 10:55-11:40 matematyka ML 203
6 11:50-12:35 j.polski KT 101
7 12:45-13:30 przedsięb. RS 40
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 PR 204A
prac.rys.tec-2/2 Ky 206
9 14:30-15:15 religia VR 40

Czwartek

6 11:50-12:35 zaj.prak. ZU zp5
7 12:45-13:30 zaj.prak. ZU zp5
8 13:40-14:25 zaj.prak. ZU zp5
9 14:30-15:15 zaj.prak. ZU zp5
10 15:20-16:05 zaj.prak. ZU zp5

Piątek

1 7:10- 7:55 pkm i urządz-1/2 KL L-8
pkm i urządz-2/2 RA L-107
2 8:00- 8:45 przedsięb. RS L-101
3 8:55- 9:40 po.techn.wyt GP L-104
4 9:50-10:35 historia EH L-3
5 10:55-11:40 matematyka ML L-107
6 11:50-12:35 fizyka Pa L-115
7 12:45-13:30 j.polski KT L-4
8 13:40-14:25 religia VR L-115

Plan klasy: 2Zg

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
2 8:00- 8:45 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
3 8:55- 9:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
4 9:50-10:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
5 10:55-11:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
6 11:50-12:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.inst-2/2 TZ 27
7 12:45-13:30 j.polski KT i105

Wtorek

4 9:50-10:35 matematyka ML L-7
5 10:55-11:40 religia WW L-5
6 11:50-12:35 historia PW L-5
7 12:45-13:30 podst.elektr BN L-6
8 13:40-14:25 podst.elektr BN L-6
9 14:30-15:15 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27
10 15:20-16:05 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27
11 16:10-16:55 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27

Środa

2 8:00- 8:45 wf AP wf 1 L
3 8:55- 9:40 godz.wych AP L-5
4 9:50-10:35 j.angielski PR L-5
5 10:55-11:40 przedsięb. RS L-101
6 11:50-12:35 fizyka Pa L-115
7 12:45-13:30 religia WW L-101

Czwartek

3 8:55- 9:40 podst.elektr BN L-6
4 9:50-10:35 podst.elektr BN L-6
5 10:55-11:40 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27B
6 11:50-12:35 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27B
7 12:45-13:30 mont.inst-1/2 BY 24
mont.masz-2/2 TZ 27B
8 13:40-14:25 wf AP wf2
9 14:30-15:15 wf AP wf3

Piątek

1 7:10- 7:55 podst.elektr BN L-6
2 8:00- 8:45 podst.elektr BN L-6
3 8:55- 9:40 j.angielski PR L-105
4 9:50-10:35 j.polski KT L-4
5 10:55-11:40 przedsięb. RS L-101
6 11:50-12:35 matematyka ML L-104

Plan klasy: 3AS

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 j.polski LM 106
2 8:00- 8:45 j.polski LM 106
3 8:55- 9:40 adm.syst.ope-1/2 JO i36
r_informat.-2/2 KG i39A
4 9:50-10:35 adm.syst.ope-1/2 JO i36
r_informat.-2/2 KG i39A
5 10:55-11:40 adm.syst.ope-1/2 JO i36
j.angielski-2/2 Kr 204A
6 11:50-12:35 adm.syst.ope-1/2 JO i36
wf-2/2 BŁ wf3
7 12:45-13:30 j.rosyjski-1/2 ŁP 204B
wf-2/2 BŁ wf3
8 13:40-14:25 u_hist.i sp. KX 103

Wtorek

3 8:55- 9:40 r_informat.-1/2 EZ i105
tworz.stron-2/2 MS i39A
4 9:50-10:35 r_informat.-1/2 EZ i105
tworz.stron-2/2 MS i39A
5 10:55-11:40 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
progr.apl.in-2/2 BD i42
6 11:50-12:35 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
progr.apl.in-2/2 BD i42
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 BM 104B
j.rosyjski-2/2 ŁP 204B
8 13:40-14:25 godz.wych BŁ 108
9 14:30-15:15 eksp.urz.sie-1/3 JO i21
10 15:20-16:05 eksp.urz.sie-1/3 JO i21

Środa

1 7:10- 7:55 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
2 8:00- 8:45 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
3 8:55- 9:40 j.polski LM 106
4 9:50-10:35 tworz.baz-1/2 CM i9
tworz.baz-2/2 BD i42
5 10:55-11:40 tworz.baz-1/2 CM i9
tworz.baz-2/2 BD i42
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 BM 104B
wf-2/2 BŁ wf2
7 12:45-13:30 religia DU 108
8 13:40-14:25 r_matematyka ML 108
9 14:30-15:15 matematyka ML 108

Czwartek

3 8:55- 9:40 wf-1/2 BŁ wf 1 L
j.rosyjski-2/2 ŁP L-3
4 9:50-10:35 wf-1/2 BŁ wf2
j.angielski-2/2 Kr L-3
5 10:55-11:40 matematyka ML L-107
6 11:50-12:35 r_matematyka ML L-107
7 12:45-13:30 religia DU L-4
8 13:40-14:25 eksp.urz.sie-3/3 MC i21
9 14:30-15:15 eksp.urz.sie-3/3 MC i21

Piątek

1 7:10- 7:55 tworz.stron-1/2 ŁG i39A
adm.syst.ope-2/2 RP i17
2 8:00- 8:45 tworz.stron-1/2 ŁG i39A
adm.syst.ope-2/2 RP i17
3 8:55- 9:40 j.rosyjski-1/2 ŁP 204B
adm.syst.ope-2/2 RP i17
4 9:50-10:35 wf-1/2 BŁ wfB
adm.syst.ope-2/2 RP i17
5 10:55-11:40 u_hist.i sp. KX 205
6 11:50-12:35 dział.gospod DM 41
7 12:45-13:30 u_inny RO 44
8 13:40-14:25 matematyka ML 209

Plan klasy: 3B

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 eksp.urz.sie-1/3 AR i21
2 8:00- 8:45 eksp.urz.sie-1/3 AR i21
3 8:55- 9:40 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
wf-2/2 VW wf1
4 9:50-10:35 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
wf-2/2 VW wf1
5 10:55-11:40 tworz.baz-1/2 BD i42
r_informat.-2/2 KG i39A
6 11:50-12:35 tworz.baz-1/2 BD i42
r_informat.-2/2 KG i39A
7 12:45-13:30 religia WÓ 101
8 13:40-14:25 matematyka JP 209
9 14:30-15:15 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
10 15:20-16:05 eksp.urz.sie-2/3 AR i21

Wtorek

1 7:10- 7:55 eksp.urz.sie-3/3 AR i21
2 8:00- 8:45 eksp.urz.sie-3/3 AR i21
3 8:55- 9:40 u_inny AK 208
4 9:50-10:35 u_hist.i sp. EH 103
5 10:55-11:40 adm.syst.ope-1/2 JO i36
j.angielski-2/2 EM i105
6 11:50-12:35 adm.syst.ope-1/2 JO i36
j.rosyjski-2/2 ŁP 202
7 12:45-13:30 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.stron-2/2 MS i39A
8 13:40-14:25 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.stron-2/2 MS i39A

Środa

2 8:00- 8:45 j.polski SA 101
3 8:55- 9:40 j.polski SA 101
4 9:50-10:35 u_hist.i sp. EH 103
5 10:55-11:40 r_informat.-1/2 EZ i39A
j.angielski-2/2 EM i105
6 11:50-12:35 r_informat.-1/2 EZ i39A
j.rosyjski-2/2 ŁP L-3
7 12:45-13:30 matematyka JP L-104
8 13:40-14:25 godz.wych EM L-104

Czwartek

1 7:10- 7:55 tworz.stron-1/2 MS i39A
adm.syst.ope-2/2 RP i17
2 8:00- 8:45 tworz.stron-1/2 MS i39A
adm.syst.ope-2/2 RP i17
3 8:55- 9:40 wf-1/2 SM wf2
adm.syst.ope-2/2 RP i17
4 9:50-10:35 j.rosyjski-1/2 ŁP 204B
adm.syst.ope-2/2 RP i17
5 10:55-11:40 matematyka JP 209
6 11:50-12:35 dział.gospod DM 41
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 EM 204B
wf-2/2 VW wf1
8 13:40-14:25 religia WÓ 203

Piątek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/2 EM 204A
2 8:00- 8:45 j.polski SA 101
3 8:55- 9:40 wf-1/2 SM wfB
tworz.baz-2/2 CM i9
4 9:50-10:35 j.rosyjski-1/2 ŁP 204B
tworz.baz-2/2 CM i9
5 10:55-11:40 r_matematyka JP 209
6 11:50-12:35 r_matematyka JP 209
7 12:45-13:30 wf-1/2 SM wf2
progr.apl.in-2/2 BD i42
8 13:40-14:25 progr.apl.in-2/2 BD i42

Plan klasy: 3C

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 wf-2/2 WT wf2
4 9:50-10:35 wf-2/2 WT wf2
5 10:55-11:40 j.polski Py 44
6 11:50-12:35 r_matematyka MV 205
7 12:45-13:30 j.angielski-1/2 KP 204A
j.angielski-2/2 Kr 30
8 13:40-14:25 dział.gospod DM 41
9 14:30-15:15 godz.wych RJ 201
10 15:20-16:05 religia WÓ 101
11 16:10-16:55 eksp.urz.sie-1/3 AR i21
12 17:00-17:45 eksp.urz.sie-1/3 AR i21

Wtorek

1 7:10- 7:55 r_informat.-1/2 EZ i105
adm.syst.ope-2/2 JO i36
2 8:00- 8:45 r_informat.-1/2 EZ i105
adm.syst.ope-2/2 JO i36
3 8:55- 9:40 progr.apl.in-1/2 ŁG i42
adm.syst.ope-2/2 JO i36
4 9:50-10:35 progr.apl.in-1/2 ŁG i42
adm.syst.ope-2/2 JO i36
5 10:55-11:40 tworz.stron-1/2 MS i39A
j.niemiecki-2/2 Ka 106
6 11:50-12:35 tworz.stron-1/2 MS i39A
j.angielski-2/2 Kr 102
7 12:45-13:30 j.niemiecki-1/2 AN 204A
wf-2/2 WT wf3
8 13:40-14:25 matematyka MV 205

Środa

1 7:10- 7:55 wf-1/2 BB wf2
progr.apl.in-2/2 BD i42
2 8:00- 8:45 wf-1/2 BB wf2
progr.apl.in-2/2 BD i42
3 8:55- 9:40 u_hist.i sp. RJ 201
4 9:50-10:35 religia WÓ 201
5 10:55-11:40 j.niemiecki-1/2 AN 104B
j.niemiecki-2/2 Ka 104A
6 11:50-12:35 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.baz-2/2 CM i9
7 12:45-13:30 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.baz-2/2 CM i9
8 13:40-14:25 adm.syst.ope-1/2 JO i36
9 14:30-15:15 adm.syst.ope-1/2 JO i36

Czwartek

1 7:10- 7:55 eksp.urz.sie-3/3 AR i21
2 8:00- 8:45 eksp.urz.sie-3/3 AR i21
3 8:55- 9:40 tworz.baz-1/2 BD i42
tworz.stron-2/2 MS i39A
4 9:50-10:35 tworz.baz-1/2 BD i42
tworz.stron-2/2 MS i39A
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 KP 204A
r_informat.-2/2 KG i17
6 11:50-12:35 wf-1/2 BB wf4
r_informat.-2/2 KG i17
7 12:45-13:30 matematyka MV 205
8 13:40-14:25 matematyka MV 205

Piątek

1 7:10- 7:55 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
2 8:00- 8:45 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
3 8:55- 9:40 r_matematyka MV 205
4 9:50-10:35 j.polski Py 202
5 10:55-11:40 j.polski Py 202
6 11:50-12:35 u_inny RO 44
7 12:45-13:30 u_hist.i sp. RJ 202

Plan klasy: 3D

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
2 8:00- 8:45 progr.apl.in-1/2 ŁG i17
3 8:55- 9:40 u_inny Pa 207
4 9:50-10:35 r_matematyka US 108
5 10:55-11:40 matematyka US 108
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 Ka 104A
j.niemiecki-2/2 AN 104B
7 12:45-13:30 r_informat.-1/2 EZ i39A
adm.syst.ope-2/2 JO i36
8 13:40-14:25 r_informat.-1/2 EZ i39A
adm.syst.ope-2/2 JO i36
9 14:30-15:15 adm.syst.ope-2/2 JO i36
10 15:20-16:05 adm.syst.ope-2/2 JO i36

Wtorek

3 8:55- 9:40 eksp.urz.sie-3/3 MC i21
4 9:50-10:35 eksp.urz.sie-3/3 MC i21
5 10:55-11:40 matematyka US 108
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 SD 205
j.niemiecki-2/2 AN 204A
7 12:45-13:30 religia DU 41
8 13:40-14:25 u_hist.i sp. KX 103
9 14:30-15:15 wf-1/2 Si wf2
wf-2/2 BB wf1
10 15:20-16:05 wf-1/2 Si wf1

Środa

3 8:55- 9:40 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
4 9:50-10:35 eksp.urz.sie-2/3 AR i21
5 10:55-11:40 religia DU 108
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 SD 104A
j.angielski-2/2 Pk 204B
7 12:45-13:30 tworz.stron-1/2 MS i39A
r_informat.-2/2 KG i18
8 13:40-14:25 tworz.stron-1/2 MS i39A
r_informat.-2/2 KG i18
9 14:30-15:15 u_hist.i sp. KX 103
10 15:20-16:05 eksp.urz.sie-1/3 JO i21
11 16:10-16:55 eksp.urz.sie-1/3 JO i21

Czwartek

3 8:55- 9:40 j.angielski-2/2 Pk 202
4 9:50-10:35 godz.wych Pa 207
5 10:55-11:40 tworz.baz-1/2 BD i9
tworz.stron-2/2 MS i39A
6 11:50-12:35 tworz.baz-1/2 BD i9
tworz.stron-2/2 MS i39A
7 12:45-13:30 j.polski LM 106
8 13:40-14:25 j.polski LM 106
9 14:30-15:15 matematyka US 108
10 15:20-16:05 r_matematyka US 108
11 16:10-16:55 adm.syst.ope-1/2 JO i36
12 17:00-17:45 adm.syst.ope-1/2 JO i36

Piątek

3 8:55- 9:40 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.baz-2/2 BD i39A
4 9:50-10:35 adm.syst.ope-1/2 JO i36
tworz.baz-2/2 BD i39A
5 10:55-11:40 wf-1/2 Si wfB
progr.apl.in-2/2 BD i42
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 Ka 104B
progr.apl.in-2/2 BD i42
7 12:45-13:30 j.polski LM 106
8 13:40-14:25 dział.gospod DM 41
9 14:30-15:15 wf-2/2 BB wf1
10 15:20-16:05 wf-2/2 BB wf1

Plan klasy: 3E

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 j.polski AI L-8
4 9:50-10:35 j.polski AI L-8
5 10:55-11:40 M5-1/3 RH 04
M5-2/3 KJ 013
M5-3/3 TM 202
6 11:50-12:35 M5-1/3 RH 04
M5-2/3 KJ 013
M5-3/3 TM 202
7 12:45-13:30 M5-1/3 RH 04
M5-2/3 KJ 013
M5-3/3 TM 202
8 13:40-14:25 M5-1/3 RH 04
M5-2/3 KJ 013
M5-3/3 TM 202
9 14:30-15:15 M4-2/3 KJ 27
10 15:20-16:05 M4-2/3 KJ 27
11 16:10-16:55 M4-2/3 KJ 27

Wtorek

3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/2 AN Lin-102
4 9:50-10:35 u_hist.i sp. RJ L-105
5 10:55-11:40 matematyka RŻ L-7
6 11:50-12:35 religia VR L-106
7 12:45-13:30 M3-1/3 Bu 20
M3-2/3 JN 04
M3-3/3 AW 44
8 13:40-14:25 M3-1/3 Bu 20
M3-2/3 JN 04
M3-3/3 AW 44
9 14:30-15:15 M3-1/3 Bu 20
M3-2/3 JN 04
M3-3/3 AW 44
10 15:20-16:05 j.angielski-2/2 MK 40

Środa

1 7:10- 7:55 M4-1/3 EV 04
2 8:00- 8:45 M4-1/3 EV 04
3 8:55- 9:40 M4-1/3 EV 04
4 9:50-10:35 wf-1/2 Mz wf 1 L
j.niemiecki-2/2 BP L-4
5 10:55-11:40 matematyka RŻ L-103
6 11:50-12:35 r_matematyka RŻ L-103
7 12:45-13:30 dział.gospod DM L-108
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 MK L-103
wf-2/2 VW wf 2 L
9 14:30-15:15 j.polski AI L-4
10 15:20-16:05 M4-2/3 KJ 27
M4-3/3 PT 26B
11 16:10-16:55 M4-2/3 KJ 27
M4-3/3 PT 26B
12 17:00-17:45 M4-2/3 KJ 27
M4-3/3 PT 26B

Czwartek

1 7:10- 7:55 wf-2/2 VW wf2
2 8:00- 8:45 j.niemiecki-1/2 AN 41
wf-2/2 VW wf4
3 8:55- 9:40 religia VR 101
4 9:50-10:35 matematyka RŻ 208
5 10:55-11:40 r_fizyka AK 208
6 11:50-12:35 M4-1/3 EV 04
M4-3/3 PT 23
7 12:45-13:30 M4-1/3 EV 04
M4-3/3 PT 23
8 13:40-14:25 M4-1/3 EV 04
M4-3/3 PT 23

Piątek

1 7:10- 7:55 wf-1/2 Mz wf4
2 8:00- 8:45 wf-1/2 Mz wfB
j.angielski-2/2 MK 104A
3 8:55- 9:40 j.angielski-1/2 MK 104A
j.niemiecki-2/2 BP 108
4 9:50-10:35 r_fizyka AK 107
5 10:55-11:40 godz.wych MK 104A
6 11:50-12:35 u_hist.i sp. RJ 202
7 12:45-13:30 r_matematyka RŻ 108

Plan klasy: 3W

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 M4-1/3 IS 27B
2 8:00- 8:45 M4-1/3 IS 27B
3 8:55- 9:40 M4-1/3 IS 27B
4 9:50-10:35 M4-1/3 IS 27B
j.niemiecki-3/3 BP 204A
5 10:55-11:40 M4-1/3 IS 27B
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26A
6 11:50-12:35 M4-1/3 IS 27B
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26A
7 12:45-13:30 r_fizyka RO L-1
8 13:40-14:25 godz.wych IS L-1
9 14:30-15:15 wf-3/3 OL wf 2 L
10 15:20-16:05 wf-3/3 OL wf 1 L

Wtorek

2 8:00- 8:45 j.niemiecki-1/3 Ka 104A
pods.kosz.bu-3/3 SW L-107
3 8:55- 9:40 wf-1/3 VW wf3
koszto.w bud-3/3 SW L-107
4 9:50-10:35 wf-1/3 VW wf4
j.angielski-3/3 EM L-103
5 10:55-11:40 religia VR L-106
6 11:50-12:35 matematyka AJ L-105
7 12:45-13:30 M4-2/3 IS 26B
8 13:40-14:25 M4-2/3 IS 26B
9 14:30-15:15 M4-2/3 IS 26B

Środa

1 7:10- 7:55 M5-1/3 MŁ 20
M5-2/3 TM 202
2 8:00- 8:45 M5-1/3 MŁ 20
M5-2/3 TM 202
systemy oźe-3/3 IS 40
3 8:55- 9:40 M5-1/3 MŁ 20
M5-2/3 TM 202
systemy oźe-3/3 IS 40
4 9:50-10:35 M5-1/3 MŁ 20
M5-2/3 TM 202
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26B
5 10:55-11:40 M3-1/3 AW 44
M3-2/3 Bu 20
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26B
6 11:50-12:35 M3-1/3 AW 44
M3-2/3 Bu 20
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26B
7 12:45-13:30 M3-1/3 AW 44
M3-2/3 Bu 20
obsł.sys.oźe-3/3 ST 26B
8 13:40-14:25 j.angielski-1/3 BM 106
systemy oźe-3/3 IS 23
9 14:30-15:15 systemy oźe-3/3 IS 23
10 15:20-16:05 systemy oźe-3/3 IS 23

Czwartek

1 7:10- 7:55 r_fizyka RO L-104
2 8:00- 8:45 j.polski RW L-8
3 8:55- 9:40 j.polski RW L-8
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/3 Ka L-5
wf-3/3 OL wf 2 L
5 10:55-11:40 r_matematyka AJ L-104
6 11:50-12:35 r_matematyka AJ L-104
7 12:45-13:30 u_hist.i sp. PW L-5
8 13:40-14:25 religia VR L-106
9 14:30-15:15 wf-1/3 VW wf 1 L

Piątek

1 7:10- 7:55 M4-2/3 IS 202
2 8:00- 8:45 M4-2/3 IS 202
3 8:55- 9:40 M4-2/3 IS 202
j.angielski-3/3 EM L-103
4 9:50-10:35 dział.gospod-1/3 RS L-101
dział.gospod-3/3 DM L-106
5 10:55-11:40 j.angielski-1/3 BM L-3
j.niemiecki-3/3 BP L-116
6 11:50-12:35 j.polski RW L-3
7 12:45-13:30 u_hist.i sp. PW L-5
8 13:40-14:25 matematyka AJ L-7
9 14:30-15:15 matematyka AJ L-7

Plan klasy: 3N

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 matematyka MV 205
4 9:50-10:35 matematyka MV 205
5 10:55-11:40 r_fizyka RC 107
6 11:50-12:35 godz.wych Py 44
7 12:45-13:30 wf BB wf4
8 13:40-14:25 u_hist.i sp. RJ 201

Wtorek

1 7:10- 7:55 j.polski Py L-106
2 8:00- 8:45 j.polski Py L-106
3 8:55- 9:40 u_hist.i sp. RJ L-3
4 9:50-10:35 j.angielski KP L-3
5 10:55-11:40 j.niemiecki BP L-8
6 11:50-12:35 r_matematyka MV L-104
7 12:45-13:30 matematyka MV L-104

Środa

1 7:10- 7:55 pr.eks.prze-1/2 JN 102
pr.eks.prze-2/2 BN 23
2 8:00- 8:45 pr.eks.prze-1/2 JN 102
pr.eks.prze-2/2 BN 23
3 8:55- 9:40 pr.eks.prze-1/2 JN 102
pr.eks.prze-2/2 BN 23
4 9:50-10:35 j.angielski KP i105
5 10:55-11:40 eks.urz.elek NA 209
6 11:50-12:35 eks.urz.elek NA 209
7 12:45-13:30 systemy oźe NA 209
8 13:40-14:25 systemy oźe NA 209

Czwartek

1 7:10- 7:55 religia WW 203
2 8:00- 8:45 j.niemiecki BP 106
3 8:55- 9:40 r_fizyka RC 107
4 9:50-10:35 dział.gospod RS 40
5 10:55-11:40 wf BB wf2
6 11:50-12:35 Po.eks.urz.e MW 44
7 12:45-13:30 Po.eks.urz.e MW 44
8 13:40-14:25 Po.przesył.e MW 44

Piątek

1 7:10- 7:55 r_matematyka MV 205
2 8:00- 8:45 religia WW 108
3 8:55- 9:40 j.polski Py 103
4 9:50-10:35 wf BB wf 2 L
5 10:55-11:40 Po.przesył.e MW 22
6 11:50-12:35 Po.przesył.e MW 22
7 12:45-13:30 Po.eks.urz.e MW 22

Plan klasy: 3M

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 j.angielski-1/2 CB 104A
pkm i masz.-2/2 RA 22
2 8:00- 8:45 tech.obr.skr-1/2 GP 208
pkm i masz.-2/2 RA 22
3 8:55- 9:40 j.polski LM 106
4 9:50-10:35 po.ster.i re TM 202
5 10:55-11:40 prog.obr.CNC-1/2 ck zp3
6 11:50-12:35 prog.obr.CNC-1/2 ck zp3
7 12:45-13:30 prog.obr.CNC-1/2 ck zp3
8 13:40-14:25 prog.obr.CNC-1/2 ck zp3

Wtorek

2 8:00- 8:45 r_matematyka DB 201
3 8:55- 9:40 godz.wych DB 201
4 9:50-10:35 j.niemiecki-1/2 AN 204A
j.angielski-2/2 BM 104B
5 10:55-11:40 r_fizyka RO 41
6 11:50-12:35 j.angielski-1/2 CB 104A
j.niemiecki-2/2 ZI 204B
7 12:45-13:30 u_hist.i sp. KX 103

Środa

3 8:55- 9:40 j.niemiecki-2/2 ZI 22
4 9:50-10:35 j.angielski-2/2 BM 104B
5 10:55-11:40 tech.obr.skr-1/2 GP 206
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
6 11:50-12:35 j.niemiecki-1/2 AN 106
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
7 12:45-13:30 matematyka DB 206
8 13:40-14:25 pkm i masz.-1/2 RA 28
9 14:30-15:15 pkm i masz.-1/2 RA 28

Czwartek

1 7:10- 7:55 matematyka DB 201
2 8:00- 8:45 r_matematyka DB 201
3 8:55- 9:40 tech.obr.skr-1/2 GP 206
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
4 9:50-10:35 r_fizyka RO 205
5 10:55-11:40 dział.gospod DM 41
6 11:50-12:35 religia Re 102
7 12:45-13:30 wf BB wf2
8 13:40-14:25 wf BB wf3

Piątek

2 8:00- 8:45 u_hist.i sp. KX i105
3 8:55- 9:40 matematyka DB 201
4 9:50-10:35 po.techn.wyt GP 206
5 10:55-11:40 j.polski LM 106
6 11:50-12:35 j.polski LM 106
7 12:45-13:30 wf BB wf4
8 13:40-14:25 religia Re 102

Plan klasy: 3H

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 pkm i masz.-2/2 RA 22
4 9:50-10:35 pkm i masz.-2/2 RA 22
5 10:55-11:40 pkm i masz.-1/2 RA 22
wf-2/2 WT wf 1 L
6 11:50-12:35 pkm i masz.-1/2 RA 22
wf-2/2 WT wf 1 L
7 12:45-13:30 religia WW 44
8 13:40-14:25 matematyka WY 108
9 14:30-15:15 po.ster.i re TM 202

Wtorek

2 8:00- 8:45 tech.obr.skr-1/2 Mh 28
3 8:55- 9:40 tech.obr.skr-1/2 Mh 28
j.angielski-2/2 EM 204B
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 SD 34
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
5 10:55-11:40 j.niemiecki-1/2 AN 204A
tech.obr.skr-2/2 Mh 109
6 11:50-12:35 dział.gospod DM 41
7 12:45-13:30 religia WW 202
8 13:40-14:25 j.polski AI 203
9 14:30-15:15 j.polski AI 203

Środa

2 8:00- 8:45 u_hist.i sp. EH 103
3 8:55- 9:40 r_fizyka IŁ 41
4 9:50-10:35 wf-1/2 OL wf 2 L
j.niemiecki-2/2 AN 203
5 10:55-11:40 wf-1/2 OL wf 1 L
wf-2/2 WT wf1
6 11:50-12:35 po.techn.wyt GP 206
7 12:45-13:30 j.polski AI 203
8 13:40-14:25 j.angielski-1/2 SD 104A

Czwartek

1 7:10- 7:55 matematyka WY 108
2 8:00- 8:45 r_matematyka WY 108
3 8:55- 9:40 wf-1/2 OL wf1
j.niemiecki-2/2 AN 106
4 9:50-10:35 godz.wych Mh 109
5 10:55-11:40 prog.obr.CNC-1/2 ck zp4
6 11:50-12:35 prog.obr.CNC-1/2 ck zp4
7 12:45-13:30 prog.obr.CNC-1/2 ck zp4
8 13:40-14:25 prog.obr.CNC-1/2 ck zp4

Piątek

2 8:00- 8:45 tech.obr.skr-1/2 Mh 109
j.angielski-2/2 EM 204A
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/2 AN 209
tech.obr.skr-2/2 Mh 28
4 9:50-10:35 r_fizyka IŁ 201
5 10:55-11:40 matematyka WY 208
6 11:50-12:35 r_matematyka WY 208
7 12:45-13:30 u_hist.i sp. EH 103

Plan klasy: 3R

Poniedziałek

2 8:00- 8:45 j.polski SA 101
3 8:55- 9:40 j.polski SA 101
4 9:50-10:35 dział.gospod DM 41
5 10:55-11:40 godz.wych ŁG i105
6 11:50-12:35 wf-1/2 RN wf2
M2 mechatron-2/2 KL 109
7 12:45-13:30 M2 mechatron-1/2 KL 109
j.niemiecki-2/2 AN 104B
8 13:40-14:25 r_matematyka JK 208
9 14:30-15:15 u_hist.i sp. KX 103

Wtorek

2 8:00- 8:45 j.polski SA 101
3 8:55- 9:40 r_fizyka IŁ 207
4 9:50-10:35 religia Re 40
5 10:55-11:40 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
j.angielski-2/2 SD 104A
6 11:50-12:35 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
wf-2/2 OL wf2
7 12:45-13:30 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
wf-2/2 OL wf1
8 13:40-14:25 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
9 14:30-15:15 j.niemiecki-1/2 KU 106

Środa

3 8:55- 9:40 matematyka JK 208
4 9:50-10:35 matematyka JK 208
5 10:55-11:40 r_fizyka IŁ 41
6 11:50-12:35 u_hist.i sp. KX 103
7 12:45-13:30 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
M3 mechatr.-2/2 Td 30
8 13:40-14:25 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
M3 mechatr.-2/2 Td 30
9 14:30-15:15 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
M3 mechatr.-2/2 Td 30
10 15:20-16:05 M3 mechatr.-1/2 TS 29A
M3 mechatr.-2/2 Td 30

Czwartek

1 7:10- 7:55 M4 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 Td 30
2 8:00- 8:45 M4 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 Td 30
3 8:55- 9:40 M4 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 Td 30
4 9:50-10:35 M4 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 Td 30
5 10:55-11:40 j.angielski-1/2 Kr 104B
j.niemiecki-2/2 AN 204B
6 11:50-12:35 r_matematyka JK 208
7 12:45-13:30 matematyka JK 208

Piątek

1 7:10- 7:55 M4 mechatr.-2/2 PT 30
2 8:00- 8:45 M4 mechatr.-2/2 PT 30
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-1/2 KU i105
M4 mechatr.-2/2 PT 30
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 Kr 34
M4 mechatr.-2/2 PT 30
5 10:55-11:40 wf-1/2 RN wf4
wf-2/2 OL wf2
6 11:50-12:35 wf-1/2 RN wf3
j.angielski-2/2 SD 204A
7 12:45-13:30 religia Re 102

Plan klasy: 3T

Poniedziałek

5 10:55-11:40 j.niemiecki Km 101
6 11:50-12:35 religia DU 40
7 12:45-13:30 r_fizyka RC 107
8 13:40-14:25 u_hist.i sp. SO 203
9 14:30-15:15 M4 mechatr.-1/2 Td 29A
M3 mechatr.-2/2 TS 30
10 15:20-16:05 M4 mechatr.-1/2 Td 29A
M3 mechatr.-2/2 TS 30
11 16:10-16:55 M4 mechatr.-1/2 Td 29A
M3 mechatr.-2/2 TS 30
12 17:00-17:45 M4 mechatr.-1/2 Td 29A
M3 mechatr.-2/2 TS 30

Wtorek

1 7:10- 7:55 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 TS 30
2 8:00- 8:45 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 TS 30
3 8:55- 9:40 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 TS 30
4 9:50-10:35 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M3 mechatr.-2/2 TS 30
5 10:55-11:40 j.angielski Kr L-103
6 11:50-12:35 j.niemiecki Km L-4
7 12:45-13:30 wf Si wf 2 L
8 13:40-14:25 wf Si wf2

Środa

2 8:00- 8:45 dział.gospod RS L-101
3 8:55- 9:40 r_fizyka RC L-107
4 9:50-10:35 matematyka DB L-7
5 10:55-11:40 matematyka DB L-7
6 11:50-12:35 j.polski ZW L-106
7 12:45-13:30 j.polski ZW L-106
8 13:40-14:25 religia DU L-5

Czwartek

1 7:10- 7:55 M2 mechatron-2/2 KL 22
2 8:00- 8:45 j.angielski Kr 202
3 8:55- 9:40 godz.wych Km 203
4 9:50-10:35 r_matematyka DB 201
5 10:55-11:40 matematyka DB 201
6 11:50-12:35 u_hist.i sp. SO 101

Piątek

2 8:00- 8:45 r_matematyka DB 201
3 8:55- 9:40 j.polski ZW 106
4 9:50-10:35 wf Si wf3
5 10:55-11:40 M2 mechatron-1/2 KL 44
M4 mechatr.-2/2 PT 29A
6 11:50-12:35 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M4 mechatr.-2/2 PT 29A
7 12:45-13:30 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M4 mechatr.-2/2 PT 29A
8 13:40-14:25 M3 mechatr.-1/2 NW 29B
M4 mechatr.-2/2 PT 29A
9 14:30-15:15 M3 mechatr.-1/2 NW 29B

Plan klasy: 3Z

Poniedziałek

1 7:10- 7:55 mont.masz-2/2 BJ 02
2 8:00- 8:45 mont.masz-2/2 BJ 02
3 8:55- 9:40 prac.inst.el-1/2 BN 26B
mont.masz-2/2 BJ 02
4 9:50-10:35 maszyny AW 44
5 10:55-11:40 j.polski LM 106
6 11:50-12:35 urządz.ele NA 102
7 12:45-13:30 dział.gospod RS 40

Wtorek

1 7:10- 7:55 mont.masz-1/2 Bu 20
2 8:00- 8:45 mont.masz-1/2 Bu 20
3 8:55- 9:40 mont.masz-1/2 Bu 20
prac.inst.el-2/2 BN 27
4 9:50-10:35 religia WW 41
5 10:55-11:40 maszyny AW 44
6 11:50-12:35 wf Mi wf3
7 12:45-13:30 wos PW 101

Środa

3 8:55- 9:40 matematyka DB L-7
4 9:50-10:35 godz.wych RH L-103
5 10:55-11:40 j.angielski BM L-3
6 11:50-12:35 wf Mi wf 1 L
7 12:45-13:30 z_angielski BM L-4

Czwartek

2 8:00- 8:45 religia WW 203
3 8:55- 9:40 matematyka DB 201
4 9:50-10:35 wf Mi wf3
5 10:55-11:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
6 11:50-12:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
7 12:45-13:30 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02

Piątek

3 8:55- 9:40 instalacje RH 44
4 9:50-10:35 instalacje RH 44
5 10:55-11:40 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
6 11:50-12:35 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
7 12:45-13:30 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
8 13:40-14:25 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
9 14:30-15:15 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02
10 15:20-16:05 mont.masz-1/2 Bu 20
mont.masz-2/2 BJ 02

Plan klasy: 3O

Poniedziałek

3 8:55- 9:40 tech.obr.skr-1/2 FS 28
tech.obr.skr-2/2 GP 208
4 9:50-10:35 tech.obr.skr-1/2 FS 28
z_angielski-2/2 WI 34
5 10:55-11:40 matematyka RŻ 41
6 11:50-12:35 dział.gospod DM 41
7 12:45-13:30 wos KX 205
8 13:40-14:25 pro.i ob. ob-1/2 KL 109
wf-2/2 RN wf1
9 14:30-15:15 pro.i ob. ob-1/2 KL 109
wf-2/2 RN wf3

Wtorek

1 7:10- 7:55 zaj.prak. ZU zp2
2 8:00- 8:45 zaj.prak. ZU zp2
3 8:55- 9:40 zaj.prak. ZU zp2
4 9:50-10:35 zaj.prak. ZU zp2
5 10:55-11:40 zaj.prak. ZU zp2

Środa

6 11:50-12:35 zaj.prak. ZU zp2
7 12:45-13:30 zaj.prak. ZU zp2
8 13:40-14:25 zaj.prak. ZU zp2
9 14:30-15:15 zaj.prak. ZU zp2
10 15:20-16:05 zaj.prak. ZU zp2

Czwartek

1 7:10- 7:55 wf-1/2 BŁ wf3
tech.obr.skr-2/2 GP 206
2 8:00- 8:45 wf-1/2 BŁ wf2
tech.obr.skr-2/2 GP 206
3 8:55- 9:40 matematyka RŻ 208
4 9:50-10:35 tech.obr.skr-1/2 FS 28
j.angielski-2/2 WI 104B
5 10:55-11:40 religia VR 205
6 11:50-12:35 z_angielski-1/2 EM 204B
wf-2/2 RN wf2
7 12:45-13:30 podst.elektr TM 202

Piątek

1 7:10- 7:55 j.polski SA 101
2 8:00- 8:45 godz.wych RA 40
3 8:55- 9:40 wf-1/2 BŁ wf4
pro.i ob. ob-2/2 FS 109
4 9:50-10:35 j.angielski-1/2 EM 45
pro.i ob. ob-2/2 FS 109
5 10:55-11:40 po.techn.wyt RÓ 28
6 11:50-12:35 po.techn.wyt RÓ 28
7 12:45-13:30 religia VR 28
Skip to content