Zakończenie I edycji projektu: Technikalista.
Koniec roku szkolnego to okazja do składania podziękowań, wręczania świadectw, nagród certyfikatów i dyplomów.Przedstawiciele klas 3M :Kuba Opala, Szymon Wieteska, 4B: Dominik Ciałkowski, 4C :Patryk Śliwiński oraz 4N: Adam Tokarski i Kamil Wencel wraz z opiekunem p. Magdaleną Kaletą uczestniczyli w bieżącym roku szkolnym w projekcie Technikalista, który bazował na organizowaniu warsztatów językowo – zawodowo-…
Dowiedz się więcej
