Koncert charytatywny

15 marca 2019 by Łukasz Gierek

Zespół Szkół Technicznych im.Tadeusza Kościuszki w Radomiu pierwszy dzień wiosny będzie obchodził w sposób wyjątkowy.Nauczyciele wraz z uczniami organizują Wiosenny Koncert Charytatywny.Inspiracją do tego typu przedsięwzięcia jest choroba nowotworowa jednego z uczniów,który jest od kilku miesięcy w trakcie wyczerpującego i agresywnego leczenia.Ideą koncertu jest nie tylko wsparcie finansowe rodziny ale także wyrażenie solidarności w tak trudnym momencie życiowym z chłopcem,który jest częścią naszej społeczności.Na scenie wystąpią nie tylko nauczyciele ale także uzdolnieni artystycznie i sportowo uczniowie.Ponadto wspierać nas będą ludzie ,,dobrej woli i serca”,którzy poświęcają swój czas,udostępniają sprzęt ,materiały oraz angażują swoich pracowników,by koncert mógł dojść do skutku.

Zapraszamy:

Hala MOSiR godzina 10.30-12.00