„Szkoła Niepodległej”

6 marca 2019 by Marek.Skrok

Z  ogromną radością chcieliśmy poinformować, że nasza placówka otrzymała zaszczytne miano „Szkoły Niepodległej”.

Chcieliśmy podziękować całej społeczności szkolnej, która od czerwca do listopada 2018 roku zaangażowała  się w pracę i przygotowania.

W ramach projektu m.in: odbył się mecz szczypiorniaka, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w kościele św. Wacława, młodzież przynosiła zdjęcia przedstawiające losy ich rodzin na przestrzeni 100 lat.  Dokumentowali również miejsca pamięci oraz przedstawiali zmiany zachodzące w ich rodzinnych miejscowościach od roku 1918 do czasów współczesnych. I wiele innych inicjatyw…

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia materiałów w zakładce”Szkoła Niepodległej”oraz na stronie https://szkolaniepodleglej.zhr.pl/

Nauczyciele historii

Partnerzy szkoły